reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Mój też w łóżeczku tylko śpi, ale jak się obudzi to od razu wstaje. Parę razy się przewrócił i uderzył, ale i tak wyżej niż jest ochraniacz, więc dla mnie to zbędny zakup ;) a mam go tylko dlatego, że wg mnie z ochraniaczem jest przytulniej w łóżeczku :)

Czy któraś z was ma/miała easywalkera buggy xs? Albo mutsy nexo? Bo się zastanawiam nad tymi dwoma. 6 kilowy easywalker kusi mnie bardzo ;)
Linoone ja mam mutsy nexo
 
A propos ochraniaczy toż to zbawienie...bo Emila jak usypia i w nocy też kręci się po całym łóżeczku, myślałam nawet żeby całe łóżeczko dookoła obłożyć ochraniaczem ale byłby mały przepływ powietrza.U nas ochraniacz jest niezbędny.
 
Jedną ręką włożysz ale nie złożysz.Jest baardzo lekki ale potrzebne,są dwie ręce do złożenia.Ogólnie jestem bardzo zadowolona:)
 
Judith niee, tak pytam. Ja pojechałam po baby designa takiego małego (kurde nie pamiętam modelu) ale obejrzeliśmy wszystkie, jeździliśmy z dzieckiem po sklepie i nie chciałam go kupic. Espiro wydawał się fajniejszy [emoji4] hm nie mam uwag do niego, jestem zadowolona [emoji4]
 
Co do wózka to ja mam z anex i jestem z niego bardzo zadowolona. Fajny, zgrabny, dobrze się prowadzi a co ważniejsze wygodny i bezpieczny dla maluszka;)
Też jestem posiadaczką wózka Anex Baby, model Sport i jestem równie zachwycona! Komfortowy, porządnie wykonany, lekki, ze świetną amortyzacją, spacery po piachu i błocie nam niestraszne!
 
reklama
Do góry