reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Linoone kupiliśmy joie litetrax 4 air na urodziny Miko, jesteśmy zadowoleni, mega prosto się składa, jedna ręką, w świecie dziecka możesz obejrzeć
inCollage_20180628_082508288.jpg
 

Załączniki

  • inCollage_20180628_082508288.jpg
    inCollage_20180628_082508288.jpg
    95,1 KB · Wyświetleń: 543
reklama
Aha, Ola, ja wielbię joie od dawna.. ale teraz to chyba rezygnuje z zakupu lżejszej spacerówki. Raczej będę szukać dostawki do mojego wózka. ;) Tzn w ogóle chce swój 2w1 sprzedać i kupić inny. Miała któraś z was cybexa baliosa s? Bo myślę o tym albo o jakimś mutsy.
 
Aha, Ola, ja wielbię joie od dawna.. ale teraz to chyba rezygnuje z zakupu lżejszej spacerówki. Raczej będę szukać dostawki do mojego wózka. ;) Tzn w ogóle chce swój 2w1 sprzedać i kupić inny. Miała któraś z was cybexa baliosa s? Bo myślę o tym albo o jakimś mutsy.
Ty lepiej powiedz jak będziesz wychodzić z 2 dzieci i 2 psami:D
 
Ty lepiej powiedz jak będziesz wychodzić z 2 dzieci i 2 psami:D
Jak to jak? Jedno w chuście z przodu, drugie w nosidle na plecach. I dwa psy na smyczy. Też mi problem ;) ;) [emoji14]
A tak serio to ma nadzieję że starszy będzie biegał już, więc na krótkie spacerki powinien dać radę pójść. Bo wózka rok po roku w życiu nie kupię, za duże toto. Stawiam na dostawkę i nosidło :)
 
Linoone człowiek orkiestra

Ostatnio widziałam wózek rok po roku taki że wielkościowo zwykły, ale te dzieci pokompresowane piętrowo niemalże [emoji39]
 
Linoone a da radę zejść po schodach? Bo Ty chyba schody masz, nie? Kojarzę jakieś 4 piętro. Wiem że jak człowiek chce to sobie poradzi dlatego pytam:D koleżanka ma bliźniaki i schodzi z 3 piętra i zawsze ja podziwiam, bo ja mam problem wózek znieść a mam 15 schodow[emoji23][emoji23]
 
Pumelova, tak 4 piętro, ale winda jest ;) mam tylko właśnie jakieś 15 schodków. Ale mam mini windę i wózek się nie mieści, więc go trzymam w aucie pod domem. Bo żadnej komórki nie ma.. także na pewno nie będzie łatwo, ale mam nadzieję że za jakiś rok się przeprowadzimy. Bo już mam dosyć tego mieszkania..
 
Pumelova, tak 4 piętro, ale winda jest ;) mam tylko właśnie jakieś 15 schodków. Ale mam mini windę i wózek się nie mieści, więc go trzymam w aucie pod domem. Bo żadnej komórki nie ma.. także na pewno nie będzie łatwo, ale mam nadzieję że za jakiś rok się przeprowadzimy. Bo już mam dosyć tego mieszkania..
Aaa ja ciągle.myslalam że nie masz windy i cisniesz codziennie z tymi psami po schodach tyle. To chociaż tyle. A macie w planach kupno/wynajem?
 
reklama
Aaa ja ciągle.myslalam że nie masz windy i cisniesz codziennie z tymi psami po schodach tyle. To chociaż tyle. A macie w planach kupno/wynajem?
Nie jest tak źle ;) Teraz mamy dwa pokoje i jest mega ciasno. Ale chcemy zostawić sobie to i wynajmować, no i dla siebie kupić większe. Więc w planach pewnie kredyt..
 
Do góry