reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama

NadziejaJest

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej:) czy jeszcze tu zagladacie? Mam do was pytanie, jestem w rzadowym programie i mam ryzyko hiperstymulacji. Lekqrz mowil ze najwyzej wyciszymy jajniki i podamy mrozaki. I teraz pytanie.. Czy bede musiala cos doplacic za criotransfer? Na jakims forum wyczytalam ze program obejmuje transfer swiezych zarodkow. Jak to jest?

Hess

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej:) czy jeszcze tu zagladacie? Mam do was pytanie, jestem w rzadowym programie i mam ryzyko hiperstymulacji. Lekqrz mowil ze najwyzej wyciszymy jajniki i podamy mrozaki. I teraz pytanie.. Czy bede musiala cos doplacic za criotransfer? Na jakims forum wyczytalam ze program obejmuje transfer swiezych zarodkow. Jak to jest?
Witaj! Ja niestety nie pomogę, bo byłam w 2015 w rządowym programie. Wtedy nie płaciło się za crio. Teraz nie wiem jak jest. Najlepiej dopytaj w klinice, w której się leczycie. Powodzenia! Oby obyło się bez hiperki!

Biedroneczka83

Rozwiązania
0
Nie nazywajmy tego rządowym programem - rząd pisiorów ma w nosie in vitro i skutecznie je tępi.
Te programy co teraz są w kilku miastach to programy samorządowe. ;) ;)

kaiiina

Miasto
Jarosław
Rozwiązania
0
Hej moje kochane zaglądam tu do was bo jestem ciekawa co u was???;) gratulacje ;)) kwiatuszku ;)
Dziewczyny napiszcie priv macie właśnie FB???
Chciałam wam powiedzieć że od miesiąca jesteśmy w Pl :) jagoda nam strasznie chorowala non stop antybiotyk;((( lobuz zzniej straszny;))) chodzi biega lobuzuje no i mało mowi... ale spokojnie ;);wwkoncu o miesiąc do tyłu jesteśmy ;)
Dziewczyny no iiii okazało się że wpadliśmy i jestem w ciąży;) obecnie 10tydzien zero mdłości gdyby nie test w życiu bym nie myślała że w ciąży jestem bo zmiana klimatu... Angina antybiotyk balangi itd;) hihi i odłożona kasa na procedurę zostaje przeznaczona na wakacje ;)
Jesteśmy poprostu przeszczęśliwi ;) bez żadnych leków leczenia bez niczego hihi jaja jak berety :)
I jak ktoś mi powie że in vitro nen leczy to jestem tego czystym przykładem ;)
Odezwijcie się kochane

Ostatnia edycja:
reklama

Hess

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej moje kochane zaglądam tu do was bo jestem ciekawa co u was???;) gratulacje ;)) kwiatuszku ;)
Dziewczyny napiszcie priv macie właśnie FB???
Chciałam wam powiedzieć że od miesiąca jesteśmy w Pl :) jagoda nam strasznie chorowala non stop antybiotyk;((( lobuz zzniej straszny;))) chodzi biega lobuzuje no i mało mowi... ale spokojnie ;);wwkoncu o miesiąc do tyłu jesteśmy ;)
Dziewczyny no iiii okazało się że wpadliśmy i jestem w ciąży;) obecnie 10tydzien zero mdłości gdyby nie test w życiu bym nie myślała że w ciąży jestem bo zmiana klimatu... Angina antybiotyk balangi itd;) hihi i odłożona kasa na procedurę zostaje przeznaczona na wakacje ;)
Jesteśmy poprostu przeszczęśliwi ;) bez żadnych leków leczenia bez niczego hihi jaja jak berety :)
I jak ktoś mi powie że in vitro nen leczy to jestem tego czystym przykładem ;)
Odezwijcie się kochane
Wow, gratuluję!! Taka wpadka to samo szczęście . Super. Spokojnej ciąży Ci życzę!
Napisałam na priv :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry