reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie piersi

Michał_90

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
17
Chcę się upewnić. Małżonka dostała zapalenie piersi standardowo okłady, odciąganie pokarmu, dodatkowo zalecono przyjmowanie ibupromu - działa nie tylko przeciw gorączkowo ale i przeciw zapalnie. Czy faktycznie jest tak jak na ulotce piszę oraz substancja czynna czyli ibuprofen jest lekiem bezpiecznym i nie wpływa przy krótko trwałym przyjmowaniu niekorzystnie na niemowlaka.
 
reklama
Tak..moze spokojnie stosowac..jezeli ma zastoj pokarmu zbawienne sa oklady z lekko roztluczinego liscia kapusty..zrobi sie lisc ciepły zmienić na nowy.Zciaga super stan zapalny.Wiekszy efekt niz sciaganie...sprawi przystawienie dzidzi do piersi tak by miało brode skierowana w steone stanu zapalnego....fakt ze pozycja moze byc kosmiczna ale pomoze..odciagacz zbierze tylko mleko ze zdrowego miejsca.Gdy jest duzy zastoj polecam włożyć pierś do miski z ciepla wodą i masowac lekko sciagajac mleko...mialam zapalenie piersi z 10 razy przy 3 dzieci...i to sa stare naprawde sprawdzone sposoby
 
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby nie pojawila sie goraczka bo wtedy juz niestety bedzie trzeba wlaczyc antybiotyk
 
Witam, czy któraś tu z Was obecnych miała przy tym zapaleniu również ból sutka?szczególnie podczas karmienia?Mnie boli niemiłosiernie, najgorsze pierwsze 5 minut. Również otrzymałam antybiotyk, amoksycylinę.
 
Do góry