reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niechęć do piersi

Ewelka965

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
61
Witam, jestem mamą 3-miesięcznej Julki. Od piątku (5 dni) mała niechętnie je pierś (wypluwa) i je tylko na śpiocha. Zauważyłam wolniejszy wypływ z piersi, ale z butelki oraz łyżeczki też nie che jesc. Jest pogodna i wesola, lekarz wykluczył infekcje, ząbki, pleśniawki. Juz powoli brakuje mi pomysłów.. Az do wczoraj. Zaczęłam krwawić (podejrzewam ze to powrót miesiączki) Stąd moje pytanie: czy mała może nie chcieć mojej piersi i mleka ponieważ dostałam okres i zmieniło smak? Jesli tak to czy mogło się to faktycznie rozpocząć przed okresem już i jak długo moze potrwać? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ewelina
 
reklama
Słyszałam o takich reakcjach (mniej mleka i mniej chętnie ssanie) podczas okresu, ale nie ma na to dowodów naukowych. Mimo to, wiele kobiet zauważa jakaś zależność.. Obama się,że taki stan może potrwać do końca @. U mnie nie było tego problemu, bo syn jest cycoholikiem. Ale koleżanka miała podobny problem że swoim synem. Potem wszystko wróciło do normy.
Jeśli będzie to trwało dłużej, radziłbym kontakt z doradcą laktacyjnym (są porady online).
Cierpliwości!
 
Do góry