reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

zaparcia i kolki-co robić??

lui79

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny!Może znacie jakies skuteczne metody pomocy maleństwom z takimi dolegliwościami??Moja córeczka cierpi właśnie z powodu zaparć a ja płacze razem z nią bo już nie wiem jak jej pomóc :(.Kamilka jest karmiona mlekiem modyfikowanym NAN1 i myśle ze to wywołuje zaparcia,podaje jej herbatke z kopru włoskiego ale może jest coś co mogłabym jeszcze dla niej zrobić?Z góry dziękuje za odpowiedz!Pozdrawiam!

reklama

Kira25

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lui... Mozesz malej masowac brzuszek, plecki, jak lezy na pleckach to delikatnie "dociskac" nozki do brzuszka.....
Cieple oklady na brzuszek (jak nie masz termoforku to recznikiem nagrzanym na kaloryferze)...

misia_q

Turbomama
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
albo wyprasuj pieluszkę tetrową żelazkiem i połóż taką cieplutką na jej brzuszek...

lui79

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dzieki dziewczyny!Wczoraj pojechalismy do lekarza i zmienilismy mleczko na BEBIKO OMNEO.Juz widac poprawe :)

dytek

Rozwiązania
0
A u nas chyba jednak jest kolka :(. Od 2tyg. Paulinka budzi się ok 16-17 i płacze, w żaden sposób nie można jej uspokoić na dłuzszą chwilę. I tak do 22. Lekarka mi powiedziała, że jeżeli to się zaczyna o stałej porze- to niestety może być kolka. Zaleciła dać kropelki na wzdęcia przed godziną gdy zaczyna się płacz.
No i dziś kupiłam Espumisan, dałam 5 kropelek i nie było żadnego płaczu, na rączkach się rozglądała, w kąpieli nie płakała, potem ładnie zjadła i już grzecznie śpi. ;D A w domciu jaki spokój, aż miło ;).

Rybka

Super mama super synka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A ja też myślałam, że Piotruś ma kolki ale okazało się, że nie codziennie płacze i na 100% nie o tych samych porach - wydaje mi się, że jak za dużo nabiału zjem to on się wtedy męczy odkąd trochę go ograniczyłam to jest tfu tfu spoko. A jeśłi chodzi o marudzenie to on mi rano często marudzi. ;D

basiii

Miasto
Inowrocław/Bydgoszcz
Rozwiązania
0
moja tesciowa położna gdy juz nic nie pomagało i sytuacja była skrajna włożyła do pupy małego cewniczek....w zyciu nie pomyslałam ile kupki i gazów wyleci Jakby mały sie stał mniejszy o 1/4 I jak usnął to na 4 godziny w kupka i gazy odchodziły dobre pare minut tryskało ze hoho Hubercika to nie bolało a ulge było od razu widac
Nie stosujemy tego na wlasna reke w domu:)

reklama

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
U nas w skrajnym przypadku położna zaradziła termometrem.Ale też nie stosujemy tego na własną rękę.Znaczy my.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry