reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaparcia i kolki-co robić??

reklama
Madzia_S pisze:
Ja nadal nie rozumiem. Kto ma leżeć???

Pani wzpitalu chodziło,że na leżąco jest trudno zrobić kupkę, i dlatego dzieciaczki tak stękaj. A jak nie wierzę to żebym spróbowała sama zrobić kupkę leżąc na plecach.
Zrozumiałe ;D ;D?
 
buahahhahhaaa dytek - zastosowałaś niezly skrót myślowy :) dopiero załapałam :) ale swoja drogą nieźle - nie ma to jak fachowa pomoc w szpitalu ;)
 
Nio to jak na leżąco źle (a moja mała właśnie stęka) to ją podnoszę i zobaczymy jakie będą efekty ;)
 
Hmmm, mi dzisiaj po dwoch godzinach stekan i placzu polozna doradzila lewatywe. Zrobilam i poskutkowalo ;D
Gazow i kupki bylo, ze hej...
 
a ja dzisiaj przyjemny dla Tosi masaż brzuszka z użyciem oliwki :) Około 20 min to trwało, Toska przysnęła ale w nagrode za moją cierpliwośc nawaliła piękną zółtą kupe :) zamierzam wprowadzić masaże do codziennego rytuału a nie tylko doraźnie :)
 
reklama
dziewczyny moje maleństwo skończyło już 4 miesiące i jesli mogę coś doradzic to polecam espumisan i wodę koperkową oraz okłady z gorącej pieluszki a także jak najczęstsze kładzenie na brzuszku
 
Do góry