reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaparcia i kolki-co robić??

reklama
Nas chyba kolki nie ominęły. Wczoraj i przedwczoraj ok 18 przeraźliwy ryk... uspokajał tylko cycek i powietrze z suszarki. O 20 kąpiel i Misio zwrócił wszystko co wypił ale wyraźnie mu ulżyło. Czy to prawda, że jak wymiotuje mleczkiem to z przejedzenia?? A jak taki serek się robi to trzeba się martwić??? W nocy 2 kupki takie średnio zielonkawe a już od rana ładne żółte...
 
Coś tam musiałaś wszamać niedobrego... :) taki serek, to jest po prostu już nadtrawione mleczko. Jak się dzidzi uleje nie bezpośrednio po jedzeniu, tylko po jakimś czasie, to tez taki serek leci. A co do wymiotów, to może faktycznie sie przejadł. A kąpałaś go bezpośrednio po jedzonku ?
 
Niee. Poza tym on jeszcze przed wejściem do wanienki puścił pawia. A na jedzenie bardzo uważam więc raczej niemożliwe żeby po pulpetach z drobiu gotowanych mi puszczał pawiki. Ale na szczęście dziś jest ok
 
MadziaS a jak Plantex? Działa dalej? Bo ja jeszcze nie nabyłam - daj znać czy sie sprawdza.

Madzia 33 my mamy Esputicon ( to to samo, czy espumisan jest konkretny dla dzieci?) i mam wrażenie, ze nic nie pomagał.Bo już przestałam go podawać.
 
Po Plantexie jest dużo bąków. Poza tym, Antares,jakby miało nie pomóc, to raczej nie zaszkodzi, bo to z koperku jest, słodkie, Dzidziom smakuje.

A wczoraj przeżyliśmy mega ogromną kolkę, Boże, jaki był ryk, jeszcze nie słyszałam tak piszczącego i krzyczącego dziecka.Prawie godzinę. Aż tata dokładnie wymasował brzunio. Wniosek: sosik grzybowy - nie jeść.
 
A u nas wczoraj po pierwszy raz podanym plantexie mala spala 6 godzin :-) Tylko jedno cycanie w nocy i dalej spanie :-)
 
A ja sie chciałam zapytac KTO PISAŁ (tylko nie pamietam na którym wątku) O TYM, ZEBY NA KUPE BEJBISIOWA ZJEŚĆ BANANA?????? bo chciałam podziekować za pomysł :) wczoraj zjadłam 3 banany - dzisiaj rano 2 porządne kupy  ;D

ja plantex nabyłam ale nei wykorzystałam.Jakoś nie chce mi sie juz eksperymentować na Tosi... w koncu to i tak kolejny koper...
 
reklama
Do góry