)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zapraszam, poznaj zasady tego forum

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Na tym forum oddajemy Cię pod opiekę położnej: Mirelli Zygler.
Mirella skończyła studia położnicze na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest mamą dwóch wspaniałych dziewczynek. Frania ma 3 latka, a Stefcia roczek. Czuje się położną z powołania i prowadzi szkołę rodzenia.
Zrzut ekranu 2017-04-19 o 00.12.50.png
Utwierdza rodziców, że są najlepszymi rodzicami dla swoich dzieci. Jest też fanką nurtu rodzicielstwa bliskości i karmienia naturalnego. Jeśli chcesz skorzystać z jej wiedzy zadaj pytanie.
  1. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.
  2. Jeśli chcesz szybko uzyskać poradę pamiętaj proszę o:
    • tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „ból podbrzusza w czwartym miesiącu ciąży”, „wyciek siary” itp.;
    • jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.
  3. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.
  4. Położna będzie się starała odpowiedzieć na wszystkie pytania w najszybszym możliwym czasie.

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Rozwiązania
0
Cześć :)
Miło mi że mogę do Was dołączyć. Jeśli macie pytania, wątpliwości lub chcecie się po prostu podzielić swoimi doświadczeniami, piszcie proszę :)

Ze swojej strony postaram się Was wesprzeć najlepiej jak umiem.

Roksi98

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Cześć. Jestem w 14 tc I od wczoraj 08.05.18 mialam lekkie bole jak na miesiaczke do tego bardzo dziwne objawy, gdyz jak chodze to nic nie odczuwam ani boli, ani ciagniecia nic, a jak tylko sie poloze na wznak to czuje ciagniecie macicy I uczucie jakbym miala kamien w niej do tego mialam wrazenie, ze mam brzuch twardy. W sumie nie wiem jak wygladaja te skurcze, a bardzo sie boje, ze je mam, chociaz w sobote (05.05.18) bylam u ginekologa I powiedzial zemama z szyjka jest w porzadku. W dodatku mam parcie na pecherz. Boje sie, ze cos zlego moze sie wydarzyc, do ginekologa ide 21.05, a teraz biore femibion natal 2, duphaston, zelazo, folik I macmorir czy jakos tak na infekcje.. panicznie boje sie, ze poronie, a bylam juz wczesniej w szpitalu to prawie mi ja usuneli. :/

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry