reklama

Zapraszamy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez kangurki, 9 Październik 2006.

1. kangurki

kangurki Fan(ka)

w związku z brakiem aprobaty niektórych Wrześniowych Mam '05 co do naszych poglądów oraz brakiem dostępu do działu zamkniętego ww. wraz z miyu otwieramy nowy wątek- dla wszystkich. Zainteresowane proszę o prv:)

2. baasia

baasia Fanka BB :)

to pieknie, zycze powodzenia...

3. reklama
  4. miyu

miyu Fanka BB :)

Raaany jaki odzew, nie przypuszczałam że będziecie dziewczyny tak walić drzwiamy i oknami ;-)
    A może się boicie że jak się z nami zadacie to już się do was nikt nie odezwie albo was po jakimś czasie wyrzucimy? :-( Nie ma obawy u nas będzie każda mogła mieć własne zdanie :-D
    Jak tylko dział powstanie będzie miło was tam zobaczyć a wasze szkraby w szczególności. Tak więc zbierać się na odwagę i pisać na priva :-)

5. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Może tak bez złośliwości co??

6. beatka

beatka Fanka BB :)

ja dołaczam chętnie... rzeczywiście zarzućmy złośliwości, bo chcemy tu nasze dzieci pokazywać, prawda?

7. miyu

No jakie złośliwosci, czyżbym kogoś uraziła?:confused:
    Beatko to super, fajnie bedzie zobaczyć ślicznooką Majeczkę:happy2:

8. beatka

beatka Fanka BB :)

:-) zobaczycie! :-)
    no i gdzie ten dział?

9. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Witajcie.
    Czy moge tez...
    Chce sie dolaczyc,bo chce wiedziec co u Was slychac, co porabiaja wasze dzieciaczki i jak sie miewacie:tak:
    Mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie.
    Bo tutaj spotykamy sie zeby rozmawiac o nas i o dzieciaczkach;-)
    I nie zapominajmy o tym :dry:;-)

10. reklama
  11. edyta27

edyta27 O&M

Ja to właściwie tak całkiem szczerze i nieśmiało też bym zobaczyła jak Maksik i Mati rosna:-)

12. miyu

Kurde dziewczyny no co mogę napisać poprostu bomba, szczerze powiedziawszy to już się trochę obawiałam że nikt do nas nie przyjdzie, ale miałam taką cichą nadzieję że któraś jednak będzie chciała :-) Chcialabym wam napisać że obiecuję że będzie tak jak dawniej...no ale to zależy od nas wszystkich, ale wierze że tak będzie . Buziaki dla was ...ale się cieszę :-D :-D :-D :-D :-Daż zaszalałam z emotkami :-p

Poleć forum