reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszamy

kangurki

Fan(ka)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
1 941
w związku z brakiem aprobaty niektórych Wrześniowych Mam '05 co do naszych poglądów oraz brakiem dostępu do działu zamkniętego ww. wraz z miyu otwieramy nowy wątek- dla wszystkich. Zainteresowane proszę o prv:)
 
reklama
Raaany jaki odzew, nie przypuszczałam że będziecie dziewczyny tak walić drzwiamy i oknami ;-)
A może się boicie że jak się z nami zadacie to już się do was nikt nie odezwie albo was po jakimś czasie wyrzucimy? :-( Nie ma obawy u nas będzie każda mogła mieć własne zdanie :-D
Jak tylko dział powstanie będzie miło was tam zobaczyć a wasze szkraby w szczególności. Tak więc zbierać się na odwagę i pisać na priva :-)
 
No jakie złośliwosci, czyżbym kogoś uraziła?:confused:
Beatko to super, fajnie bedzie zobaczyć ślicznooką Majeczkę:happy2:
 
Witajcie.
Czy moge tez...
Chce sie dolaczyc,bo chce wiedziec co u Was slychac, co porabiaja wasze dzieciaczki i jak sie miewacie:tak:
Mam nadzieje,ze mnie przyjmiecie.
Bo tutaj spotykamy sie zeby rozmawiac o nas i o dzieciaczkach;-)
I nie zapominajmy o tym :dry:;-)
 
reklama
Kurde dziewczyny no co mogę napisać poprostu bomba, szczerze powiedziawszy to już się trochę obawiałam że nikt do nas nie przyjdzie, ale miałam taką cichą nadzieję że któraś jednak będzie chciała :-) Chcialabym wam napisać że obiecuję że będzie tak jak dawniej...no ale to zależy od nas wszystkich, ale wierze że tak będzie . Buziaki dla was ...ale się cieszę :-D :-D :-D :-D :-Daż zaszalałam z emotkami :-p
 
Do góry