reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie. Antykoncepcja.

reklama
Rozwiązanie
Ja polecam krążek nuvaring!
11 lat brałam tabletki zanim gin uświadomił mnie, że jest coś takiego jak krążek.
Wkładasz na 3 tyg potem na tydz wyjmujesz i z głowy.
Nie słuchaj że żadna metoda antykoncepcji nie jest 100 procentowa. Owszem jest ryzyko ale mimimalne przy tabletkach czy krążku natomiast prezerwatywa pęka i jest strach, ja musiałam zastosować tabletke 72h przez pękniętą gumę 😬
Praktycznie żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności, że ciąży nie będzie.
Czy to będą tabletki, zastrzyki, plaster czy spirala. Uprawiając seks musisz się liczyć z tym, że możesz zajść w ciążę.

A wracając do tematu prezerwatyw - mnie nigdy nie zawiodły.
 
Zdazylo mi się ze Nam pękła prezerwatywa po stosunku...
Zadna metoda nie daje 100%tak jak pisze kolezanka wyżej
Zawsze jest ryzyko...nawet ciaza zdarza sie kobietą które maja złożona spiralę...No takie życie...ale.dobrze ze mowisz o prezerwatywach bo zawsze lepsze to niz metoda przerywana
 
reklama
Ja polecam krążek nuvaring!
11 lat brałam tabletki zanim gin uświadomił mnie, że jest coś takiego jak krążek.
Wkładasz na 3 tyg potem na tydz wyjmujesz i z głowy.
Nie słuchaj że żadna metoda antykoncepcji nie jest 100 procentowa. Owszem jest ryzyko ale mimimalne przy tabletkach czy krążku natomiast prezerwatywa pęka i jest strach, ja musiałam zastosować tabletke 72h przez pękniętą gumę 😬
 
Rozwiązanie
Do góry