reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zarodek nie rośnie

Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
12
Hejka wszystkim! Byłam dzis na badaniu usg kontrolnym. Ze względu na wcześniejsze plamienia musze chodzic co tydzien. I tydzień temu mój maluszek mial 17mm 8+1tc. Dzis powinien byc 9 tydzień ale wyszedł dokładnie taki sam pomiar... co do milimetra i ten sam dzien co tydzień temu, nic nie urosl.. Jestem zalamana.. dodatkowo pojawił sie krwiak ale lekarka uspokoiła mnie, ze to sie bardzo czesto zdarza. Co do serduszka - bije, 170 uderzeń i to jedyna nadzieja. Czy któraś z Was miala może podobnie? Czy trzeba sie nastawic na najgorsze? Prosze, pomocy..
 
reklama
Kochana może być różnie. Nie będę starała się zapewniać ze będzie napewno ok lub napewno nie bo tego nie wie nikt. Każdy przypadek jest inny. Powiem tylko tyle że pomiar pomiarowi nie równy. Gin raz moze chwycić więcej raz mniej. A że serducho bije to daje duże szanse ze tak było. Jednak ta ciemna strona to to że być może jest coś nie tak ale tutaj tylko juz czas odpowie co się dzieje. Pamiętaj zawsze warto mieć nadzieję. Trzymam za Ciebie kciuki bardzo. Gdybyś chciała pogadać to pisz.
 
reklama
Moja beta od początku wzrastała co 48h ponad 5 krotnie, chyba z 6 x robilam az w końcu ginekolog powiedział ze juz nie trzeba. To pierwszy raz kiedy cos takiego sie dzieje. Do tej pory roslo wszystko prawidłowo.
 
reklama
Do góry