• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zasiłek wychowawczy a praca

Witam obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i pobieram zasiłek wychowawczy 400zł.Wiem ,że mogę wrócić do pracy na pół etatu ale wtedy muszę przerwać urlop i przepadnie mi zasiłek.Czy w takim przypadku mogę pracować u swojego dotychczasowego pracodawcy na umowę zlecenie bez przerywania urlopu i dalej pobierać zasiłek nawet sumując te dodatkowe pieniążki wyjdzie nm poniżej 500zł na osobę m-c:-(.Co wtedy z moją umową o prace,którą mam na czas nieokreślony i na pełny etat czy muszę ją rozwiązać.Pozdrawiam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry