reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk z immunoglobuliny

Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
1
Drogie Mamy!

W celu profilaktyki konfliktu serologicznego mam wziąć zastrzyk z immunoglobuliny. Dostałam skierowanie do poradni ginekologiczno-polożnicznej w ramach NFZ, na wizyty położnicze chodzę prywatnie. Pytanie dla Mam, które również skorzystały z zastrzyku w 28-30 tygodniu ciąży: czy wystarczyło, abyście zarejestrowały się telefonicznie, a stosowne dokumenty (karta ciąży, potwierdzony wynik grupy krwi) okazały przy pierwszej wizycie? Czy konieczna była rejestracja osobista, aby wyznaczyć termin zastrzyku?
 
reklama
Ja miałam zastrzyk z immuniloglibiny ale musiałam kupić sobie sama za ok 300zl i poszłam do pielęgniarki w przychodni u mojego ginekologa do którego chodziłam prywatnie.Mowil mi o opcji bezpłatnego zastrzyku ale wtedy musiałabym się położyć na 3 dni do szpitala.
 
Ja na zastrzyk poprostu pojechałam. Nie rejestrowałam się wcześniej. Poszłam na sor do szpitala, przyjęli mnie na odział, zrobili ktg, zrobili zastrzyk i do domku 😁
Możliwe że to wszystko zależy od szpitala. Zadzwoń i się zapytaj jak to u nich wygląda, wtedy będziesz wiedziała napewno co i jak 😉
 
Cześć dziewczyny, mam aktualnie podobny problem. Chodzę prywatnie do lekarza, dostałam skierowanie na zastrzyk na nfz i juz dzisiaj odbiłam się od ściany w jednej przychodni, że lekarka nie przyjmie mnie na nfz skoro mam ginekologa prywatnie..
Czy Wam nie robili problemów? I moje 2 pytanie, gdzie kupowałyscie ten zastrzyk, bo na internetowych aptekach ceny są trochę wyższe niz 300zl, a wole być przygotowana na ewentualny zakup niż użerać sie z nfz
 
Do góry