reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaszczep Maluszka

nieszczepiacy rodzice nikogo nie namawiaja do zaniechania szczepien tylko walcza o prawo wolnego wyboru i staraja sie dotrzec do innych rodzicow z informacjami ktore niestety pomija wiekszosc pediatrow. a chodzilo mi bardziej o to ze sporo glosow za szczepieniami to po prostu korupcja.
 
reklama
Satino w jakim kraju całkowicie zaprzestano szczepień i na którą chorobę? W Pl od lat są te same szczepienia plus kilka nowych a epidemie wybuchają co jakis czas. Jakim cudem siępytam skoro takie masy są szczepione? Ostatnio odra, teraz straszą ospą jakis czas temu o krztuscu słyszałam. Liczba szczpionych jest sporo większa od nieszczepionych węc skąd te epidemie?
Satino najważniejsze żeby podjąć decyzję będąc świadoma obu stron medalu:tak:
Ja też mam przypadek ciężkiego porażenia poszczepiennego...stąd moja obawa. Moja pediatra stwierdziła, że zawsze są ofiary bo to jest medycyna:-(
 
moze ja sie wypowiem.Ja nie szczepiłam bo mój mały zachorował jak miał 8 dni.zaraizloi go w szpitalu bo połozyli z dzieckiem na sali które miało rota;/;/ ale do czego zmierzam.. jakis czas temu mały trafił z temperatura 40 stopni do szpitala.zrobili mu badania na rota.Przyszedł lekarz i powiedział "nie ma rota ale prosze sie nie martwic ze nie wiemy co mu jest.Pani syn może mieć setki odmian rota kóre istnieja a na które ani nie ma czszepionka ani na nich badań nie robiomy" na 2 dizen to samo mi pielegniarka gadała ze jest masa odmian rota ,miedzy innymi adenorota/i szczepionka nic nie da bo wiele matek skarzy sie ze szcepiły a tu dup*
 
Ja tez szczepiłam nie skojarzonymi, ale za to kupilismy pneumokoki i rota. Pewnie tez zdecydujemy sie na meningo. Pytalam tez pediatre, i mowila ze jezeli bedziemy chcieli jak mala bedzie wieksza i nie da rady tyc 3 ukluc, to mozna skojarzona zastosowac.
 
moze ja sie wypowiem.Ja nie szczepiłam bo mój mały zachorował jak miał 8 dni.zaraizloi go w szpitalu bo połozyli z dzieckiem na sali które miało rota;/;/ ale do czego zmierzam.. jakis czas temu mały trafił z temperatura 40 stopni do szpitala.zrobili mu badania na rota.Przyszedł lekarz i powiedział "nie ma rota ale prosze sie nie martwic ze nie wiemy co mu jest.Pani syn może mieć setki odmian rota kóre istnieja a na które ani nie ma czszepionka ani na nich badań nie robiomy" na 2 dizen to samo mi pielegniarka gadała ze jest masa odmian rota ,miedzy innymi adenorota/i szczepionka nic nie da bo wiele matek skarzy sie ze szcepiły a tu dup*

heh, na rota nie szczepilas dziecka i wiesz ze to nieskuteczne szczepienie a na rownie nieskuteczne pneumo z uporem maniaka szczepisz mimo braku funduszy...
 
reklama
Do góry