reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatkany nosek

reklama
A jaki nawilzac?. Ja sie troche boje kupowac gdzies slyszalam ze wiecej robi szkody niz pożytku. Dzis myslalm nad kupnem bo mokre reczniki nie zdaja kompletnie egzaminu. Teraz mam 35 wilgotnosci. Masakra
Ja sobie bardzo chwale, mam z firmy Adler ale nie pamiętam jaki model, taki za nie całe 100 zł. i widzę na higrometrze że to działa( no i mały rzeczywiście lepiej przy tym śpi). A dlaczego miałby szkodzić? Bo nie slyszalam o tym. Spróbuj jeszce ten Olbas, w każdej aptece to kupisz, olejek ziolowy, jakiś eukaliptus i coś tam jeszcze jest, odtykają nos i ułatwiają oddychanie.
 
Jak kupowałam nawilżacz to patrzyłam na to żeby miał funkcje jonizacji powietrza, był jak najcichszy i miał duży pojemnik na wodę.
 
Ja sobie bardzo chwale, mam z firmy Adler ale nie pamiętam jaki model, taki za nie całe 100 zł. i widzę na higrometrze że to działa( no i mały rzeczywiście lepiej przy tym śpi). A dlaczego miałby szkodzić? Bo nie slyszalam o tym. Spróbuj jeszce ten Olbas, w każdej aptece to kupisz, olejek ziolowy, jakiś eukaliptus i coś tam jeszcze jest, odtykają nos i ułatwiają oddychanie.
100 zl myslam ze z 1000 :D dasz linka .?
 
Tam niby pisze że nawilża 45m 2, ale niestety to nie do końca prawda, mi się sprawdza najwyżej na 20m. Wiec mam go u syna w sypialni, a w ciągu dnia w salonie.
 
reklama
reklama
Do góry