reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zawroty głowy po porodzie

Kinga1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie! Miesiąc temu urodziłam swoje trzecie dziecko przez CC. Już 2 dni po porodzie zaczęły mi się zdarzać momenty, że nagle pojawiają się lekkie zawroty głowy i takie uczucie, że robi mi się trochę słabo lub mdło. Myślałam, że to osłabienie po operacji albo po znieczuleniu w kręgosłup. Ale nadal to trwa, raz więcej, raz mniej. Najczęściej zdarza się to podczas karmienia piersią. Czytałam gdzieś, że wyrzut oksytocyny może coś takiego powodować. Spotkała się któraś z Was z tym? Czy to może być kwestia hormonów w połogu? Ciśnienie mam dość niskie (choć tak od zawsze mam) i puls po ciąży też spadł. Może to? Mam też problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Może ten kręgosłup? Do lekarza się pewnie wybiorę, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna!

reklama

lidia.aaa1

Rozwiązania
0
Mam zawroty głowy związane wg mnie z bólami reumatycznymi kolan.
Poród 7 msc temu naturalny pierwszy.
Wiem, że reumatyzm to żadna jednostka chorobowa, ale po prostu bolą. Dochodzą do tego właśnie zawroty głowy i uczucie słabości.
Mam też niskie ciśnienie, po nocy ok 90/60. Jednak u mnie puls jest za wysoki ok 90
Jeśli jesteś dopiero miesiąc po porodzie, możesz jeszcze nie zauważać wszystkich dolegliwości, bo bóle podłogowe mogą ci je przesłaniać. Mi trochę zajęło dojście do tego, że coś jest nie tak.

Natalka92

Rozwiązania
0
Witajcie! Miesiąc temu urodziłam swoje trzecie dziecko przez CC. Już 2 dni po porodzie zaczęły mi się zdarzać momenty, że nagle pojawiają się lekkie zawroty głowy i takie uczucie, że robi mi się trochę słabo lub mdło. Myślałam, że to osłabienie po operacji albo po znieczuleniu w kręgosłup. Ale nadal to trwa, raz więcej, raz mniej. Najczęściej zdarza się to podczas karmienia piersią. Czytałam gdzieś, że wyrzut oksytocyny może coś takiego powodować. Spotkała się któraś z Was z tym? Czy to może być kwestia hormonów w połogu? Ciśnienie mam dość niskie (choć tak od zawsze mam) i puls po ciąży też spadł. Może to? Mam też problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Może ten kręgosłup? Do lekarza się pewnie wybiorę, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna!
Ja mialam podobnie po drugiej cesarce. Pilam duzo wody aby uzupelnic plyn rdzeniowy ale nie pomagalo. W odciknu szyjnym kregoslupa mam dyskopatie dwoch kregow. U mnie wybadano w koncu tezyczke. Na zawroty neurolog przepisala mi Vestibo i pomoglo. Sprobuj suplementowac wapn magnez i potas no i obowiazkowo internista i dokladnie opisac objawy. No i u mnie prawdopodobnie dyski gdzies uciskaja na nerwy badz tetnice karkowe bo szyjne sa w porzadku. Takze Twoja przypadlosc rowniez moze byc zwiazana z karkiem skoro masz z nim cos nie tak.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B 15 tydzień ciąży silne zawroty głowy nad ranem Potrzebuję porady 9
L Bóle i zawroty głowy Potrzebuję porady 2
J Zawroty glowy i miesiaczka Potrzebuję porady 7
Dmalw Rezonans magnetyczny głowy z kontrastem Potrzebuję porady 10
C Uderzenie w tył głowy w kość Zdrowie 5
L USG głowy - co oznaczają te wyniki? Potrzebuję porady 12
Elencza Tarcie twarzy i głowy przy jedzeniu Potrzebuję porady 6
Paulina.zen Sposoby na ból głowy Ciąża, poród, połóg 3
O Ból głowy w 16 tyg ciąży Potrzebuję porady 4
H Ból głowy w ciazy Potrzebuję porady 8
R Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna Potrzebuję porady 1
J Ból głowy w ciąży a paracetamol Ciąża, poród, połóg 10
Patii_666 Ból głowy. Potrzebuję porady 3
R Częste bóle głowy Potrzebuję porady 2
K Częste bóle głowy Potrzebuję porady 12
T Klasterowy ból głowy w ciąży? Potrzebuję porady 11
mamablondi Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków Kwietniowe mamy 2019 1078
P Cisnienie w 9 miesiacu Potrzebuję porady 8
D Uderzenie w tył głowy Potrzebuję porady 20
W Wymioty pokarmem z przed kilku dni Potrzebuję porady 2
K drganie głowy w ciąży Potrzebuję porady 3
J mały obwód głowy płodu Potrzebuję porady 13
S Częste wymioty i silne bóle głowy Potrzebuję porady 6
A uporczywy bol głowy w ciazy Potrzebuję porady 3
A Ból głowy Potrzebuję porady 9
bluelovi Zakupowy zawrót głowy ! Dzieci urodzone w kwietniu 2016 3642
dzikuska Przeziębienie, grypka, bóle głowy w ciąży Archiwum lipcowe mamy 2014 12
M podnioszenie głowy do siadu Zdrowie 5
A przewlekłe bezustanne bóle głowy/ 8 latek Zdrowe dziecko 13
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
mata-kow wrodzony ubytek skóry głowy Zdrowe dziecko 13
Madziuja Tomografia komputerowa głowy Forum pediatryczne 3
K Częste bóle głowy Zdrowa mama 4
PaulinaMaja bóle głowy Ciąża, poród, połóg 44
G "Guz" z tyłu głowy - normalne po porodzie? Proszę zobaczcie zdjęcie. Zdrowie 15
Margolis Mycie głowy! Dzieci urodzone we wrześniu 2006 16
B ciąża a bóle głowy Ciąża, poród, połóg 48
Margolis Ból głowy Dzieci urodzone we wrześniu 2006 17
A Bóle głowy SOS Dzieci urodzone w lutym 2006r. 18
karola7 Bóle głowy Dzieci urodzone w lutym 2006r. 70
jagodam77 Obniżone jelito po porodzie Potrzebuję porady 11
becia.25 Ślub 4 miesiące po porodzie. Potrzebuję porady 9
N Strzelajace stawy po porodzie? BB fizjoterapeutka kobieca radzi mamom 16
DittavonTeese Seks po porodzie Październikowe mamusie 2020 -priv 0
A Blizna na szyjce macicy po pierwszym porodzie, a drugi poród Ciąża, poród, połóg 1
J Dokumenty potrzebne przy porodzie Ciąża, poród, połóg 5
N Nacięcie krocza po porodzie co polecacie na ból Potrzebuję porady 14
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
Aniaanka Przepuklina pepkowa po porodzie Potrzebuję porady 2
IsabellaW odwiedziny po porodzie Majowe mamy 2020 8