reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Przetestuj wózek X-Follow marki X-Lander ! Idę gotować!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Zbliżający się poród

s.magdalena339

Zaciekawiona BB
Dziewczyny jestem w 36tc.
2 tygodnie temu opadł mi brzuch, na wizycie lekarz powiedział że główka już bardzo nisko. Od jakiegoś tygodnia czuję ucisk w kroczu i ogólne pobolewanie od pasa w dół. Co kilka dni pojawiają się skurcze. Teraz od kilku dni mam wzmożony apetyt, mogłabym jeść cały czas ;) Zalewam się wodą żeby nie jeść tyle ;) Sporo wydzieliny z pochwy (gęsta, kremowa) organizm też od jakiegoś tygodnia dwóch się oczyszcza (wypróżnianie conajmniej 2 razy dziennie). Do tej pory w większości dni miałam problemy ze snem, spałam max 4h w nocy, ale od 3 nocy sypiam bardzo dobrze. Szybko zasypiam, śpię do rana, nawet jak wstanę do łazienki to i tak zasnę. W dzień muszę się powstrzymywać żeby nie spać ;) i wczoraj wieczorem zaczął mi twardnieć brzuch co jakiś czas. Pojawiły się też lekkie bóle podbrzusza. Nie są to raczej skurcze bo pojawiają się dość często, przypomina raczej lekkie kłucie w różnych miejscach w podbrzuszu. Nie są mocno bolesne, są po prostu odczuwalne. No i właściwie nic mnie nie dziwi bo to już niedługo, tylko zastanawiają mnie właśnie te kłucia w brzuchu

reklama

AleAle27

Fanka BB :)
Moja położna mówiła "Jak przestaniesz odpowiadać na pytania ...to już się zaczęło " I dokładnie tak było :) Pamiętaj by zawsze poinformowac lekarza jeśli coś cie martwi

Natalka92

Fanka BB :)
Organizm przygotowyje sie do porodu. Typowe objawy. A klucia skonsultuj z lekarzem i bedzie wszystko jasne. Szybkiego i bezproblemowego rozwiazania zycze. :)

s.magdalena339

Zaciekawiona BB
tak się zastanawiam czy to nie jajniki, bo to w tym miejscu jest kłucie, raz z jednej raz z drugiej, chociaż częściej z prawej i trwa max 3 sekundy

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
A Zbliżający się poród Potrzebuję porady 14
martula25 Objawy zapowiadające zbliżający się poród Dzieci urodzone w lutym 2007 239
Daraa_94 Usg a zbliżający się @ Staramy się 1
X Zbliżający się okres czy ciąża? Potrzebuję porady 19
R Czy mogło się udać?:) Staramy się 4
F Za którym razem udało wam się zajść w ciążę po in vitro Ciąża po poronieniu 6
aniaslu Jak jedzenie przekłada się na prawidłowe mówienie. Webinar. 27.04.21 Temat tygodnia 0
L Czy bliźnięta zawsze rodzą się chore / z zaburzeniami / z deficytami? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 30
A Kto brał sam acard 150 mg i udało się utrzymać ciąże po stratach? Potrzebuję porady 2
wierzewmarzenia5 Czy udało się donosić ciąże na heparynie? Potrzebuję porady 0
Kinia27 Niskie AMH a staranie się o dziecko Staramy się 1
O Ciąża po Zaśniadzie - kiedy wam się udało ? Staramy się 6
Ann5 Staramy się Staramy się 14
G Co zrobić żeby się nie nakręcać ? Staramy się 4
J Test ciążowy 10 dni po stosunku, okres się spóźnia, nie wiem kiedy była owulacja Ciąża, poród, połóg 9
N Ciągłe parcie na pęcherz tylko po położeniu się spać- nie ciąża Potrzebuję porady 1
A Spóźniająca się miesiączka po ciąży pozamacicznej Potrzebuję porady 4
M Jakie badania wykonać starając się o dziecko? Ciąża po poronieniu 6
E Zaczynamy starać się o dzidziusia, potrzebuję porady Staramy się 11
K Opóźniająca się miesiączka Potrzebuję porady 37
M Antybiotyk nie wiedząc, że jest się w ciąży. Staramy się 33
K Obniżenie się brzucha Potrzebuję porady 3
C Badania prenatalne czy się martwić Ciąża, poród, połóg 14
O Spóźniający się okres Potrzebuję porady 2
O Spóźniający się okres Potrzebuję porady 6
M Staramy się - pierwsza inseminacja Staramy się 5
A Ciąża w 21 dniu cyklu ? Ciąża, poród, połóg 6
A Spóźnia się ! Ciąża, poród, połóg 5
P Staramy się brak ciąży po dwóch inseminacjach Ciąża po inseminacji 16
A Ginekolog zajmujący się niepłodnością Lublin Staramy się 4
Albi Boję się że coś będzie źle Potrzebuję porady 3
B Starania się o dziecko na umowie zlecenie Potrzebuję porady 2
G Niemowle boi się dziadków Potrzebuję porady 6
S Beta HCG Potrzebuję porady 38
anio0 USG, badania prenatalne - chwalimy się wizytami! Październikowe mamy 2021 36
M Boję się, ze wszystko stracone. Pomóżcie! Ciąża, poród, połóg 58
M INSEMINACJA 2021 - Komu się udało? Ciąża po inseminacji 36
J okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat Potrzebuję porady 67
I #ciaza biochemiczna #staramy się Ciąża po poronieniu 10
MK_Piotrowiak Karmienie piersią a staranie się o kolejne dziecko Potrzebuję porady 47
Wiktoria K. Mój Tata się pokłócił z moją Mamą i chyba chcę się rozwieść... Potrzebuję porady 3
P Staranie się o rodzenstwo Staramy się 8
aerdgi Kto się w brzuszku kryje ❔ Lipcowe mamy 2021 prywatnie 5
K Zgłupiałam i ta nieszczęsna szyjka starajac się o kolejna ciąże Staramy się 2
I Czy mogę liczyć na to że test się myli? Potrzebuję porady 29
K Nadmierne przejmowanie się wszystkim Potrzebuję porady 4
N Czy tabletka mogła się nie wchłonąć? Po jakim czasie test ciążowy? Potrzebuję porady 2
P Staramy się i nic.. Staramy się 11
Jotka_ Staramy się o rodzeństwo 2021 Staramy się 1064
Z 10-miesięczne niemowlę budzi się co pół godziny Potrzebuję porady 11