reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zbliżenia intymne

Dołączył(a)
4 Styczeń 2021
Postów
6
Witam wszystkich, pytanie bardziej do panów. Otóż mam 17 lat w październiku będzie 18. Masturbuję się przeważnie 3-4 razy w tyg. Jestem w związku 2 lata. Wraz z moją dziewczyną ogarnialiśmy już kilkukrotnie tematy typu mineta, palcówka, sex oralny oraz zwykły sex. Ona za każdym razem dochodzi wszystko jest w porządku z jej strony. Natomiast problem leży z mojej strony. Za nic w świecie nie potrafię dojść, trwa to nawet do 40 minut i kończy się na tym, że za każdym razem ja muszę kończyć. Jest to już naprawdę męczące z początku myślałem że to może po czasie się uda, jednak tak nie było. Ona zaczyna myśleć, że to jej wina, że ona robi coś źle a tak naprawdę wszystko jest zajebi*cie.
jeżeli mogę prosić o pomoc był bym bardzo wdzięczny.
Dziękuje za uwagę i liczę na szybką odpowiedź
 
reklama
Nie jestem facetem ,ale czy masturbująca się dochodzisz ?? Czy robiąc to ogladasz jakieś filmy ??
 
Tak więc masz odpowiedź. Przestań fantazjować i wyobrażać sobue innych kobiet a mysl o swojej i będzie dobrze. To ona ma Ciebie stymulować, podniecać, Twoja wybrnka a nie kto inny w wyreżyserowanch filmach.
Poczytaj na temat problemów z seksem kiedy się masturbujesz i to jeszcze podczas oglądania innych ludzi.
 
Tak więc masz odpowiedź. Przestań fantazjować i wyobrażać sobue innych kobiet a mysl o swojej i będzie dobrze. To ona ma Ciebie stymulować, podniecać, Twoja wybrnka a nie kto inny w wyreżyserowanch filmach.
Poczytaj na temat problemów z seksem kiedy się masturbujesz i to jeszcze podczas oglądania innych ludzi.
To samo chcialam powiedzieć, niestety znam przypadek , że chlopak sie uzaleznil od filmów, i że swoja kobieta nie był w stanie dojść
 
Chłop przyszedł po radę, a wy go jeszcze dojeżdżacie.

Autorze wątku, niestety nie umiem ci pomóc. Jeśli nie masz nic przeciwko, może udaj się na wizytę u seksuologa?
Moze spróbuj z dziewczyna jakichs nowych rzeczy? Np przebieranek, albo seksi bielizny, albo spróbujcie urozmaicić zabawę seksem oralnym, może dłuższa wstrzemięźliwość pomoże?
Nie od razu Rzym zbudowano. Ja na mój orgazm czekałam wiele lat [emoji4]
 
Wy serio uważacie, że facet, który ma partnerkę i się masturbuje robi największy grzech na świecie? 😂 Przecież masturbacja jest czymś normalnym i nie róbcie z chłopaka potwora, bo czasem zrobi sobie dobrze podczas oglądania filmików. Jest młody i jego hormony wariują, zapewne dlatego czasem musi sobie ulżyć jak nie ma obok jego dziewczyny. Ja czasem jak nie mam ochoty na seks a widzę, że mąż ma ochotę, to sama wolę, żeby zrobił sobie sam co ma zrobić, a nie chodził i mnie męczył. Oglądanie filmów 3-4 razy w tygodniu to nie jest uzależnienie. Gorzej by było jakby z dziewczyną nie chciał uprawiać seksu, tylko wolał sam się zaspokajać, a z tego co można wywnioskować lubi seks.

Możesz na początku ograniczyć oglądanie filmów, kupcie jakieś gadżety erotyczne, a jeżeli dalej będziesz miał problem, to może warto iść do seksuologa
 
reklama
Tak sobie czytam...na forum ciążowym dla kobiet facet prosi o radę panów...? Bardziej odpowiednich tematycznie stron brak?
 
Do góry