reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zbuntowany dwulatek a nasz szkrab ....czy mają ze sobą coś wspólnego?:):)

reklama

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
O takim samym wątku myślałam, dzieki tereskaa! Ja mam wrażenie, że u nas bunt dwulatka już sie zaczyna...

sylwia532

Rozwiązania
0
oj widze ze bedzie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc......................niezemska cierpliwosc............................................

Mokkate

Mama Marcowa '06
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Tak, tak....u nas już też pokazał się charakterek.....:-)
Mam dwie dziewczynki a każda inna.... :tak:

asioczek

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Właśnie się zastanawiam, czy u Maja nie wystąpił bunt 2 latka z dużym wyprzedzeniem.
Chociaż u nas to raczej wymuszanie piętnastomiesięczniaka :)

pytia

Rozwiązania
0
Wszędzie piszą, że atak histerii należy przeczekać, stojąc z boku. Wszystko fajnie, nawet logiczne mi się to wydaje, tylko co zrobić, jak dziecko zaczyna walić głową w ścianę lub podłogę? Mam się przyglądać:baffled:?​

K

KingaP

Gość
Ja nie mam takich "atrakcji" z Karolą, ale chyba wzięłabym ją z tego miejsca i odwróciła jej uwagę.

iwosz

Czerwcowa mama'08
Rozwiązania
0
młody jeszcze gadać nie umie a już pyskówki urządza :)
raz mi się zdarzyło,że wpadł w histerię - tj, próbował coś wymusić - u mojej siostry w domu - wzięłam go na ręce, zaniosłam do innego pokoju, usiadłam obok i dałam mu sie wywrzeszczeć, wytupać... potem sam podszedł i się przytulił

A

azik

Gość
tak dawno założony watek i jakże aktualny teraz...

chociaż mój łobuz zaczyna sie uspokajać.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 11
A Potrzebuję porady 1
M Roczniaki i dwulatki 9
I Przedszkolaki 8

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry