reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbuntowany dwulatek a nasz szkrab ....czy mają ze sobą coś wspólnego?:):)

reklama
O takim samym wątku myślałam, dzieki tereskaa! Ja mam wrażenie, że u nas bunt dwulatka już sie zaczyna...
 
oj widze ze bedzie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc......................niezemska cierpliwosc............................................
 
Właśnie się zastanawiam, czy u Maja nie wystąpił bunt 2 latka z dużym wyprzedzeniem.
Chociaż u nas to raczej wymuszanie piętnastomiesięczniaka :)
 
Wszędzie piszą, że atak histerii należy przeczekać, stojąc z boku. Wszystko fajnie, nawet logiczne mi się to wydaje, tylko co zrobić, jak dziecko zaczyna walić głową w ścianę lub podłogę? Mam się przyglądać:baffled:?​
 
Ja nie mam takich "atrakcji" z Karolą, ale chyba wzięłabym ją z tego miejsca i odwróciła jej uwagę.
 
młody jeszcze gadać nie umie a już pyskówki urządza :)
raz mi się zdarzyło,że wpadł w histerię - tj, próbował coś wymusić - u mojej siostry w domu - wzięłam go na ręce, zaniosłam do innego pokoju, usiadłam obok i dałam mu sie wywrzeszczeć, wytupać... potem sam podszedł i się przytulił
 
reklama
Do góry