reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

witam dziewczyny jak ogladam wasze brzuszki to mi sie przypomina jak to ja kiedys taki miałam brakuje mi go strasznie ale chyab bardziej sie ciesze ze synek juz jest ze mną zycze wam zdrowia i oby tak dalej
 
reklama
Dziewczyny tylko pozazdroscic brzuszkow...a dopiero co ja nie moglam sie doczekac kiedy mi brzuszek urosnie a teraz czekam az znowu bedzie plaski jak przed ciaza ;D pozdrawiam Was serdecznie i zycze zeby brzuszki Wam slicznie rosly.
 
Mamusie śliczne te wasze brzuszeczki....ani sie nie obejrzycie jak będą już całkiem pokaźne ;D

...z jednej strony wam zazdroszcze bo przynajmniej wyspac sie mozecie jeszcze w dogodnej pozycji......ja moge pomarzyc o spaniu na pleckach czy na brzuchu.....tylko spanie na boku wchodzi w grę......czasem jak rano wstane to musze sie pol godziny masowac zeby czucie wrócilo.... ;D
 
JA TEZ TAKI MIAŁAM :)ALE DDO NIE DAWNA TERAZ MAM W PASIE 85 ALE CIESZE SIE BO PRZYTYŁAM NARAZIE KILO :DNIO NA 4 MIESIĄC CHYBA NIE ZLE
 
Dziewczyny, ogromne gratulacje!
Zobaczycie jak szybko to zleci. Nawet sie nie obejrzycie, a bedziecie miec duze, sliczne, okraglutkie brzusie :)
Dopiero byl kwiecien i prezylam dumnie moj niewielki jeszcze brzuszek, a teraz tule juz jego zawartosc :)
Zycze duzo zdrowka!
 
Dziewczyny gratuluje ślicznych brzuszków i figurek ;) ja też tak wyglądałm a teraz jestem na plusie 20 kg chociaż na początku mówiłam sobie że w życiu tyle nie utyję, no ale być moze w przyszłym tygodniu bedzie już po wszystkim i już nie długo trzeba będzie się wziąć za siebie :p ;)
Narazie życzę wam zdrówka i oby wasze dzidzie rosły jak na drożdżach a czas szybko leciał, bo mnie się jakoś ciągnął a teraz to wydaje mi sie ze jestem w ciąży całą wieczność ;)

Pozdrawiam - wrześnióweczka ;)
 
Mycha paskudo tu przyszlas narzekac ::) jak patrze na wasze zdjecia kobietki to sie usmiecham pod nosem bo ja za niedlugo taki brzusio bede miala a wy taki jak ja mam teraz :D zapraszamy na zdjecia wrzesniowek :D
 
Mycha! Ja tegoroczna Kwietniówka i na finiszu miałam też 20kg na plusie a teraz po niespełna pieciu miesiącach mam już tylko 2! Zobaczysz jak szybko zrzucisz! Powodzenia w rozdwajaniu! ;D
Buziaki dla kwietniówek i ich malusich brzusiów!
 
reklama
Do góry