reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

a oto pierwszy uchwycony na zdjęciu uśmiech mojego synka Tymusia :*
DSC00993.jpg
 
reklama
dwa różowe klony :)
DSC_0019.jpg

tak się śmieję a po chwili już śpię:
DSC_0042.jpgDSC_0054.jpg

zaraz kichnę a po chwili znowu się chicholę:
DSC_0063.jpgDSC_0070.jpg

ale najlepiej i tak śpi się na rączkach albo brzuchach rodziców :)
DSC_0093.jpgDSC_0106.jpg
 
hehe śliczne te dzieciaczki - widac ze panowie coraz większe buły się robią hihi mój też już coraz bardziej bułkowaty :D Dziewczynki póki co jeszcze trzymają fason :-) widac facet to sie najesc musi :D

tygryskowa panienka katamisz ślicznaaa :)

a to moja buła i jej pierwsze nieśmiałe uśmieszki :-)

Beniuteka.jpg
 
Śliczności, a te pierwsze uśmieszki rozbrajające :)
Ada od wczoraj zaczęła się świadomie uśmiechać jak przy niej głupkuję ;) Taki mały prezencik z okazji 1 miesiąca :) Zresztą widzę, że coraz bardziej kumata się robi, co mnie bardzo cieszy :) Wcześniej były uśmiechy do cyca i przy zasypianiu ;)
 
Aaga fota jak karmisz dzieciaczki no bosko..jak ty to ogarniasz, rany....dla mnie to jakiś wyczyn normalnie

Madzioolka fajne foteczki Majci, moja Julka też tak lubi lulać na brzuchu, niestety tylko moim, w ogóle to mnie tylko toleruje jeżeli chodzi o zasypianie

Ironia ale Benio fajny facio

Mamusia czerwcowa jaki usmieszek fajny strzelił Tymcio...Julka się nie uśmiecha, nawet tak przez sen to bardzo rzadko
 
reklama
Do góry