reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

patrycja, veronique eh..dziekuje, bo sie zarumienię:) tak jak juz kiedys pisałam,ze nie wazny rozmiar ani kształt, ze najwzniejsze, ze to najcudowniejsze mieszkanko dla Naszych Bąbli. I każde domek jest przesliczny!
em_ka no kobietko Ty też masz sie czym chwalic, piekny i okrąglutki masz brzunio:-):-)i porównaj z pierwszym zdjeciem które wstawiłas - widac, ze Maluch rosnie:) ślicznie!
 
reklama
brzuszki bardzo fajne... sama jeszcze nie zrobiłam żadnego zdjęcia - nic nie widać - albo takie mam złudzenie :)

maqnio, Madzia macie bardzo śliczne brzuszki - chciałabym mieć już taki a zarazem boję się.
U em_ka i Tush też już widoczne są brzuszki - tak ładnie zaokrąglone.
 
Ostatnia edycja:
maqnio juz porownywalam zdjecia z 11tc i te ktore teraz robilam :-D pokazalam mojemu D i zapytal mnie czy nie wypinalam zeby bylo widac roznice :-D bebok jeden heheh
 
em_ka no widzisz jak to jest z facetami..eh:-)zamiast powiedziec: "no widzisz kochanie jak Ci pieknie brzuszek urósł"..to mówi, ze wypinasz:-)a tak na powaznie to naprawde widac ładną róźnice..kurcze takie foty to super pamiatka:) kiedys pokazesz dziecku i powiesz :"widzisz kochanie tam byłes w środku i mamusia musiała specjalnie dla ciebie litry wody w siebie wlewac":-):-):-)
 
oj maqnio ta woda juz mi bokiem wychodzi ze tak powiem. Nie moge jej przelknac na sile, wypijam tylko 1.5l dziennie bo wiecej nie daje rady.
 
Maqnio, WOW brzuszek jest :cool2: Jest tak rozczulający... eeeh

Emka, no trzeba Ci przyznać, że widać różnicę od ostatniego zdjęcia. Taki zgrabniutki masz ten brzucho :-)
Hanami, ale Ty chudziutka jesteś :-) Śliczny brzunio.
 
reklama
chyba się nabawie komplexów, oglądając wasze brzuszki. Wydaje mi się ze ja mam najmniejszy i znow pojdę do lekarza zdołowana, że mam za mały brzuch. A on znów powie , zebym przestała tu zaglądac.
 
Do góry