reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

La Sorpresa pisze:
Witaj Zuzinkowy tato,
bardzo miło się ogląda i czyta relacje z życia Waszej rodzinki! Prosimy o więcej!!
Cześć!
hihi... bardzo mie cieszy, że ktoś oprócz mnie i mojej żony ma przyjemnosć z oglądania zdjeć Zuzinka :)
Ze swojej strony mogę obiecać, że nowe zdjęcia na pewno się pojawią, niestety, raczej nie będą to zdjecia z maja tego roku, bo jak z pewnością wiecie, Katki i Zuzi nie ma w domu... są na wakacjach i nie zabrały aparatu... Mogę Was tylko zapewnić, że obie mają się dobrze, na wczasach rozkwitają i już niedługo wracają....
A ja obiecuję, że, najszybciej jak sie da, pojawią się nowe zdjęcia, a jak tylko będę mógł wyrwac troszkę czasu, postaram się dołożyć wszelkich starań, aby zrobić rodzince jakąś przyzwoitą galerię gdzieś w sieci.
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam :)
 
reklama
Tato Zuzinka - myślę ze wiele ludzi ma przyjemność z oglądania zdjęć małych dzieci, są takie niewinne i i takie "prawdziwe", i najsłodsze - potem już takie nie są :) ja osobiście łapię sie na tym że zaglądam ludziom do wózków :) chciaz nie chce mieć narazie drugiego ani przed pierwszą ciążą tego nigdy nie robiłam, no ale moja Kasia rośnie i rośnie i już nie jest słodkim niemowlaczkiem a mala dziewczynką z własnym zdaniem i charakterkiem, zdjecią sa bardzo fajne bo mozemy sobie powspominać :)

Co do stronki ze zdjęciami Zuzinka to mogę zaproponować najprostszą metodę: skorzystać z Front Page i tam sa szablony do szybkiego wystawiania zdjęć, bardzo pożyteczna rzecz kiedy sie nie ma czasu. Ja taką stronę Kasi zrobiłam i jestem zadowolona, kazdy moze ją podziwiać a ja w spokoju szykuje jej nową stronkę.
 
Wiiiiitam!
no proszę.... nie spodziewałem sie, ze sobie pogadamy poza GG :)
masz pozdrowienia od Katki :)
dziękuję za radę... ale raczej skłaniam sie ku edytorom tekstowym, lubię mieć wszystko pod kontrolą... a edytory typu WYSiWYG, raczej mnie nie przekonują:)
pozdrawiam
 
Ja jestem WSZĘDZIE !!!!

A czy Ty czasami TATO nie powinieneś pracować ???:)

Już sie nie moge doczekać kiedy Katka wróci szkoda tylko ze bede miała dla niej troche mniej czasu :)

Co to Front Page - owszem może jest to program dla inteligentnych "inaczej" :) ale spokojnie możesz w nim pisać w HTML - pewnie gdybym znała ten język doskonale to tez bym sobie wszystko sama robiła a tak jestem skazana na takie programy, myśle ze juz chyba nie ma większego sensu uczyć sie HTML skoro jest tyle programów WYSiWYG :)
 
no... ja cały czas pracuję, zaglądam tutaj tylko kiedy mam chwilę wolnego.... a w tym miesiacu, wierz mi, mam sporo pracy... jak nigdy :) i ciągle coś nie gra :) ale jest dobrze.... musi się coś dziać, nie?? jak sie nic nie dzieje to jest nudno :)
 
Kurcze długo nie zaglądałam tutaj, a tu tyle miłych słów.Pozostaje mi podziękować jeszcze raz, i jak zrobię znowu kilka zdjęć, to coś się pojawi.Pozdrawiam serdecznie
 
Ale wspaniala rodzinka!!!!! Pierwszy raz dzis ogladam i naprawde bardzo mi sie podobaja wasze zdjecia i te opisy sa ekstra.
 
reklama
Wiecej, wiecej.... ;D
Ziuta te twoje chlopaki sa super, a te stopki to az sie chce calowac.
 
Do góry