reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Cornelka takie chodzenie daje się czasem we znaki kręgosłupowi nie? heh
Marcia też zamierzam kupić małemu taki rowerek. jak się sprawdza? A fryzurka Tymka twarzowa;) fajny chłopczyk
Kakakarolina ładniusia ta Twoja Ola i fajną grzyweczkę ma;)
 
reklama
Agnes u nas byla pierwsza proba z tym rowerkiem i raczej krotko, bo pogody nie bylo, a ja zajmowalam sie jeszcze siostrzenica. Ale Tymek byl zachwycony :-) moze nie widac tego po jego minie na zdjeciu, ale naprawde mu sie podobalo.
 
005.jpg009.jpg024.jpg034.jpg040.jpg041.jpg042.jpg1)aport piesku 2)złowiłam rybkę 3)jadę samochodzikiem ale zabawa 4)zjeżdżam na zjeżdżalni i przy okazji może zrzucę sweterek bo mi gorąco 5)nie było słonka-jest słonko.Co ta mama mi założyla na oczka 6)ha mam okularki,tylko mi spadają 7)eee znudziły mi się okulary,czekam na lepsze atrakcje
 

Załączniki

  • 005.jpg
    005.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 55
  • 009.jpg
    009.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 59
  • 024.jpg
    024.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 59
  • 034.jpg
    034.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 60
  • 040.jpg
    040.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 61
  • 041.jpg
    041.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 57
  • 042.jpg
    042.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 59
reklama
fajne macie zdjęcia plenerowe, mi jest ciężko okiełznać aparat i dwójkę dzieci w terenie:)
Z okazji dziewięciu miesięcy zrobiliśmy domową okolicznościową fotkę (jak co miesiąc)
Pisałam, że młody upodobał sobie marszczenie nosa, czy wam też się wydaje że wygląda przy tym jak laleczka Chucky?
005.jpg
 

Załączniki

  • 005.jpg
    005.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 58
Do góry