reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

Monia dziekuje za komplement

Kira no to sie juz tak nie martwie, skoro czasami nie opada i to nie znaczy nic zlego ,to niech sobie bedzie balon

Edyta zgrabniuni arbuzik:-)

A inne dziewczyny czemu nie pokazujecie brzuchow???To juz ostatnie zdjecia, tak milo sie je oglada.Mrozik ty mowilas ze wkleisz, Naur juz niedlugo nie bede mogla pisac "Sexi mamita"
 
reklama
Ja może cos wkleję, jak aparat zresocjalizuję.
Ale mój to jest zdecydowanie niżej (brzuchol). Wcześniej miałam pepek po środku wysokości a teraz 5 cm niżej jest. Ale co z tego!!??!
 
huraaaaaaaaa udało sie :szok::-D dopiero teraz zauważyłam że faktycznie coś niżej mam już ten brzuszek! :-)
 
Raabit,ale jaki malutki ten brzuszek,ja przy Tobie to jak wieloryb:-(Śliczna piłeczka,i faktycznie dośc nisko:tak:
 
Kira bardzo dziękuje :tak: lekarz cały czas mi mówi że mam mały brzuszek ale taka widać moja uroda hihihi :-D dzięki temu do końca 6 m-ca chodziłam w swoich ciuchach sprzed ciąży :tak:
 
reklama
Do góry