reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

Dzieki Kira jego rozmiary mnie przerażają:szok:

Raabit dokładnie ty sie nie martw tylko ciesz, bo pewnie po porodzie to w ogóle nie bedzie widać brzuszka a my obdarzone takim sprzetem długo sie bedziemy musiały namęczyć nim wrócimy do normalnego stanu, bo tak rozciagnieta skórra to raczej szybko nie wróci na swoje miejsce, trzeba jej bedzie duuuzzzzooo pomagac:szok::szok:
 
reklama
Janbor doskonale Cie rozumiem-mam w "talii:118 cm wiec mi też będzie baaaaaaardzo cieżko wrócic do stanu wczesniejszego:-pAle damy rade:tak:
 
Kira ja nawet nie biore innej opcji pod uwagę:szok::-(
Tylko jak zregenerowac skóre tak naciagnietą?? Znasz jakies sposoby, sprawdzone specyfiki czy cos takiego????
 
Janbor sprawdzałam przed chwilą i mam 98cm w pasie na wysokości pępka :szok:
A co do specyfików to ja już zdecydowałam, że kupie sobie ten żel regenerujący poporodowy firmy Mustela! :tak: u mnie w aptece kosztuje 93zł. Stwierdziłam ze tyle kasy idzie na dzidzie że mamusia też musi cos na siebie wydać :-D
 
Raabit własnie tez sie zmierzyłam i na wysokości pępka mam 114:szok::szok::no: kurde kiedy???? W cycach 100 cm:-) dupsko znaczy biodra 114:szok::szok::szok: no jak ja to zrzuce dziewczyny???
 
Janbor nie przejmuj sie :tak: czytałam u czerwcówek że zrzucanie kilogramów idzie im całkiem nieźle takze głowa do góry :-)
 
reklama
Kira podobno właśnie na nadmiar tej skóry to dobry jest żel musteli dlatego mam zamiar go zakupić :tak:
 
Do góry