reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
apistella ... refleksje nad morzem są świetne i ta poważna minka
katjusza ... no proszę jaka umazana buzia
zuza ... foto z Kubusiem mega! :-)
wredniak ... ale roześmiana dama
ola.80 ... ślicznie się Gosia podpiera na raczkach ... Malwi też już zaczęła.
Kasia ... urocza jest Twoja Zosia, śliczne ma oczka! :tak:
madziulka ... jestem w szoku tych wygibasów Twojego Skarba ... tosz to raczkowanie!

A oto Malwi z jej kurczaczkiem ... a później kurczaczek z formie słoiczkowej ;-)
Zdjęcie1219.jpgZdjęcie1222.jpgZdjęcie1230.jpgZdjęcie1248.jpg
 

Załączniki

  • 20110823230a.jpg
    20110823230a.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 56
mili fajne te twoje niuńki
lokata te opaski Malwinki cudo:) zresztą cala jest cudo i te jej piękne niebieskie oczka
pinka ale Cie Wikunia ściska na tym jednym zdjęciu,brakuje tylko podpisu ''moja mama jest najlepsza'':-)
ola jak Ci Gosia pięknie,pozuje do tych zdjęć,zobaczysz ze ona jeszcze modelka zostanie i jak pięknie mamusi ucieka:-D po co na macie lezec skoro wokól jest tyle ciekawych obiektów
magdzior minki Pawełka są MEGAśmieszne:happy2:
apistella piękne zdjęcia
madziulka hihi mały sportsmen
katjusza jakie słodkie marcheweczki:-)
zuza Zuzanka jaka dama w tym wózku hoho:-)
wredniak jaka śmieszka z Twojej Gabi a ta opaska dodaje jej uroku:tak:
kasia piękny śmieszek z Zosiaczka
 
Dziewczyny tez jestem w szoku bo on nie ma jeszcze 6 miesiecy a potrafi tak stac z 15 minut i sie silowac z dojsciem do czegokolwiek...a o siedzeniu teraz nie ma mowy bo on musi byc na "raczku":)) zobaczymy co bedzie dalej...
 
reklama
Do góry