reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

Nasza kruszynka urodziła się 10.01.2006 o 9.45. Moja żona miała cesarkę i ogólnie zabieg był zabiegiem trudnym. Wychodzą dopiero jutro. wczoraj i idziś na forum buszuje jej mąż arkadiusz-czyli ja. Miło mi wszystkich poznać. Basia pewnie napisze coś jutro chyba, że zafascynowana synkiem zapomni.. :) Pozdrawiam serdecznie.
Arkadiusz
PS Mały miał 36 tygodni.
 
reklama
Arkadiuszu, piekne, artystyczne zdjęcia. Łza sie w okru kręci, kiedy przypomne swego malucha- urodził sie w 35 tygodniu...

Dzisij jest pełnym werwy bobasem, wczesniactwo poszlo w sina dal...Dzis obserwowalam, jak mu wypadł smok i próbował sobie rączka wcisnać z powrotem, bardzo sie starał, rozsmieszył mnie strasznie...

Asiuleks, twoje maluchy tak podobne...nie masz czasem " deżawi"?
img03119uv.jpg


jon5gl.jpg
 
Cześc wszystkim :)
Wrócilismy po naszym długim niebycie na łamy forum :)
Styczen jakos tak szybko mija....
Pawełek troche chorował, ale juz powoli wraca do zdrówka.
Zaczęłismy rechabilitację metoda Vojty, no i niestety na ćwiczeniach które musza być wykonywane na golaska przeziębił się i niestety nie obeszło się bez antybiotyku. Cwiczenia,później choróbsko i tak czas nam płynął szybciutko.
Muszę się troche "wczytać" w Wasze posty, ale widzę,że pojawiły się nowe twarze, Truskawa z Boryniem też sie pokazali , fajnie>kuba z Kamilem tacy wielcy duzi się zrobili :).
Wieczorkiem powklejam troche zdjęc naszego słoneczka.
Pozdrawiam.. :)
 
czesc wszystkim :laugh:
mam pytanko:
czy ze swoimi wcześniaczkami chodzicie do zwykłej poradni D czy do specjalisty od wcześniaków???
jak często chodzi się do lekarza??

Mam nadzieje ze niedługo nasza Zuzia wreszczie przyjedzie do domciu, juz wszystko gotowe, brakuje tylko Zuzi. Podpowiedzcie mi jak można podziękować PANU doktorowi i pielęgniarkom. Z Panią doktor byłby mniejszy problem, bo zawsze można kupić kwiaty, ale Panu.....?
Pomóżcie

Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki :laugh:
 


Agatko, ja wręczyłam po bombonierze, a pielegniarkom jeszcze kawe na każda zmiane i ptasie mleczko...Mój mąz dostarczył pielegniarkom grzybki własnoręcznie robione w sloiku, bo wybadal, że chcą.
:D
Mysle, że cokolwiek zrobisz, bedzie miło...

Jonatan ma 3,5 miesiąca. Zdrowy, wesoły, rozwija się świetnie.
Zaczyna sie wsadzanie łapek do buzi, gaworzenie
i entuzjastyczne machanie kończynami na widok mamy.Fajnie jest!

29gs.jpg


35lj.jpg


jonus0sa.jpg
 
Asiuleks - świetni Ci Twoi chłopcy. I jak na nich patrzę to widzę podobieństwo do moich ;) Też są różni pod względem wyglądu, a z tego co piszesz to podobnie jak moje niunie różnią się charakterkami.

Arkadiuszu i Basiu - witajcie w gronie wcześniaczkowych rodziców. Piszcie co tam się u was dzieje i zamieszczajcie fotki maleństwa.

Truskawa - i pomyśleć, żę jeszcze niedawno Borynio był taki malusi :) A teraz poszę jaki z niego mężczyzna.

Kalina - Jonatanek tez rośnie w oczach. Wcale po nim nie widać, żę wcześniaczk :)

Miller - a gdzie nowe fotki Pawełka??? Pewnie też już urósł :) MY też ćwiczymy w samym bodziaku albo w pieluzce, ale u nas rehabilitantka dogrzewa farelką. Moźe by jej tak zwrócić uwagę, że zimno??

A u nas zmiana. Teraz chora jest Weronka :( Podejrzewam, żę to trzydniówka, bo objawy jak u Wiki. a razie nie idziemy do lekarza. Poczekamy na rozwój wypadków. Póki co to się kurujemy :)
 
Trusia - trafiłaś w 10 ze swoimi spostrzeżeniami :) Są takie jak napisałąś >werka to mały łobuziak, a Wiki troszkę spokojniejsza, choć ostatno zrobiła się z niej marudka. A Twoja Majeczka też śliczna i ma rozbrajający uśmiach. Pisz co u Ciebie i zaglądaj częściej do nas.
 
reklama
img03327sf.jpg

img03338pc.jpg


Mój mały facecik w pełnej krasie..Tak, masz racje, wikiwerko, nie znac po nim wcześniaka. ma 3,5 miesiąca i wazy 6 kg...
 
Do góry