reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecie testu

Dołączył(a)
19 Październik 2017
Postów
7
1508417509040.jpeg
1508417509040.jpeg Dziewczyny czekam na okres od 6 dni... w poniedzialek robilam test wyszedl negatywny... dzis rano zrobilam test i pokazala mi sie dziwna bardzo ledwo widoczna kreseczka... okres powinnam miec w tamtym tygodniu w piatek... co o tym myslicie?? Dodam , ze pobolewa mnie brzuch plus mam sporo bialego mlecznego sluzu.. z mezem staramy sie o dzidziusia od 6 miesiecy.. okres zawsze byl na czas
 

Załączniki

  • 1508417509040.jpeg
    1508417509040.jpeg
    50,8 KB · Wyświetleń: 2 119
Ostatnia edycja:
reklama
Skoro wyszla druga kreska to znaczy ze jestes w ciazy .
Jasna bo wczesna ciaza niski poziom beta hcg.
Bole brzucha jesli nic innego sie nie dzieje sa jak najbardziej normalne macica rosnie caly czas :-).
Ja tez mialam czasem takie ze spać nie moglam a jak jestes szczupła to bardziej sie to czuję
Mleczny sluz tez moze byc objawem ciąży szyjka go wydziela zeby chronić drogi rodne przed infekcjami:-)
Ja cala ciaze z wkladka chodziłam
Idz na bete i powtorz po 48 h:)
Gratuluje
 
Tak jak piszą dziewczyny, widać kreskę druha kreska wiec raczej ciąża :) moja tez była taka jasna :)
Powodzenia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem na stale w Irlandii.. i ciezko w moim miasteczku o lekarza musialabym jechac 50 km zeby zrobic badanie beta... a wiecie jak to jest CHCIALOBY SIE OD RAZU WIEDZIEC I ja juz zaczynam wariowac
 
Zobacz załącznik 826379 Zobacz załącznik 826379 Dziewczyny czekam na okres od 6 dni... w poniedzialek robilam test wyszedl negatywny... dzis rano zrobilam test i pokazala mi sie dziwna bardzo ledwo widoczna kreseczka... okres powinnam miec w tamtym tygodniu w piatek... co o tym myslicie?? Dodam , ze pobolewa mnie brzuch plus mam sporo bialego mlecznego sluzu.. z mezem staramy sie o dzidziusia od 6 miesiecy.. okres zawsze byl na czas

Ja nie widze ledwo wyraźnej kreski tylko wyraźna! Przy tym co ja miałam. A wiec gratulacje i spokojnych 9 miesięcy! Odpoczywaj! [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wrzucę swoją;)
IMG_20170622_193819.jpg
Odnośnie początków, każda kobueta przechodzi je inaczej.
 

Załączniki

  • IMG_20170622_193819.jpg
    IMG_20170622_193819.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 337
Do góry