reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciążą?

Dołączył(a)
15 Maj 2021
Postów
1
Zaczne od tego ze okres spóźnia mi się ok. 14 dni. Przed 1 ciażą mialam problemy z prolaktyna co powodowało brak miesiączek. Do tej pory karmiąc piersią mialam okresy bardzo skąpe czasami nieregularne. Okolo 3 tyg temu odstawiłam dziecko od piersi. Wczoraj zrobiłam jeden test wyszedl negatywnie ale na kolejny dzień zobaczyłam cos w miejscu drugiej kreski( test po lewej) Na kolejny dzień zrobilam drugiej test byl negatywny po ok. 6 godzinach spojrzałam na niego i tak jakby wydaje mi.sie ze widzę cos bladego. (zdjecie po prawej).Czy może być to ciąża mimo tak spóźniającego sie.okresu i tak bladych ,,moze" kresek po paru godzinach. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, chce usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Jutro rano wykonam kolejny test.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210515-211030_Gallery.jpg
    Screenshot_20210515-211030_Gallery.jpg
    233,2 KB · Wyświetleń: 225
reklama
Zaczne od tego ze okres spóźnia mi się ok. 14 dni. Przed 1 ciażą mialam problemy z prolaktyna co powodowało brak miesiączek. Do tej pory karmiąc piersią mialam okresy bardzo skąpe czasami nieregularne. Okolo 3 tyg temu odstawiłam dziecko od piersi. Wczoraj zrobiłam jeden test wyszedl negatywnie ale na kolejny dzień zobaczyłam cos w miejscu drugiej kreski( test po lewej) Na kolejny dzień zrobilam drugiej test byl negatywny po ok. 6 godzinach spojrzałam na niego i tak jakby wydaje mi.sie ze widzę cos bladego. (zdjecie po prawej).Czy może być to ciąża mimo tak spóźniającego sie.okresu i tak bladych ,,moze" kresek po paru godzinach. Sama nie wiem co mam o tym myśleć, chce usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Jutro rano wykonam kolejny test.
Testów nie odczytuje się po godzinie, dwóch, pięciu czy dwudziestu. Jeżeli był negatywny we wskazanym w instrukcji czasie, to ciąży nie ma.

Zamiast robić tyle testów, idź na betę. Będziesz miała czarno na białym. A w sprawie spóźnienia miesiączki umów się do ginekologa.
 
Do góry