reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno ciążą?

Dołączył(a)
2 Marzec 2024
Postów
11
Czy to wszystko jest stracone? Otóż, wczoraj wykonałam test ciążowy (@spóźnia się 9 dzień) na obu testach widoczne 2 kreski,zamiast @pojawiły się brązowe plamienia około 2 dni. Byłam u lekarza wykonałam na Cito badanie HCG z krwi wynik: 141,1
Lekarz powiedział, że to bardzo wczesna ciąża i kazał przyjmować kwas foliowy.
Za tydzień mam kolejną wizytę.
Niepokoi mnie ból w dole brzucha i ponowne brunatne plamienia. Brzuch boli jak na @. Miał, ktoś podobnie ?
 
reklama
Takie plamienie na początku ciąży jest częstym zjawiskiem, ból może świadczyć o powiększeniu się macicy.
Może warto udać się jeszcze raz do lekarza jeśli masz wątpliwości, często na tak wczesnym etapie potrzebne jest wsparcie farmakologiczne.
Jeśli masz możliwość to dużo odpoczywaj.
Wszystkiego dobrego.
 
Czy to wszystko jest stracone? Otóż, wczoraj wykonałam test ciążowy (@spóźnia się 9 dzień) na obu testach widoczne 2 kreski,zamiast @pojawiły się brązowe plamienia około 2 dni. Byłam u lekarza wykonałam na Cito badanie HCG z krwi wynik: 141,1
Lekarz powiedział, że to bardzo wczesna ciąża i kazał przyjmować kwas foliowy.
Za tydzień mam kolejną wizytę.
Niepokoi mnie ból w dole brzucha i ponowne brunatne plamienia. Brzuch boli jak na @. Miał, ktoś podobnie ?
To bardzo niska beta jak na 9 dni spóźnienia. Kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test?
 
reklama
No to ciężko coś stwierdzić. Mogłas miec później owulację i ciąża jest młodsza, ale równie prawdopodobne jest to, że ta beta juz spada. Zrób betę w poniedziałek i będzie jasność.
W niedzielę dostałam dość intensywnego krwawienia pojechałam na SOR lekarz stwierdził poronienie samoistne kompletne. Krwawiłam do poniedziałku, dziś mam plamienia i straszny ból brzucha. Wykonałam dzisiaj badanie HCG wynik 75,30 mUI/ml. W sobotę wynik 141,10 mUI/ml. Ciężko mi zebrać myśli ,czuję się okropnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240305_131317_Drive.jpg
    Screenshot_20240305_131317_Drive.jpg
    83 KB · Wyświetleń: 20

Podobne tematy

Do góry