reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecie testu

Ja nie widze ledwo wyraźnej kreski tylko wyraźna! Przy tym co ja miałam. A wiec gratulacje i spokojnych 9 miesięcy! Odpoczywaj! [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O właśnie. Ja też, widzę bardzo ładną wyraźną kreseczkę.
Gratuluję [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wrzucę swoją;)
Zobacz załącznik 826441
Odnośnie początków, każda kobueta przechodzi je inaczej.

To moja od razu po siusianiu byla mniej widoczna , ale byla ja nie moglam jej uchwycic na zdjeciu dopiero jakies 40 minut po lekko naprawde lekko sciemniala... choc wiem , ze po tym czasie test jest nie wazny.. u mnie mozna powiedziec pokazal sie jakby zarys cienia drugiej kreseczki... MAM NADZIEJE, ZE TO MALUSZEK , bo zaczynam swirowac.. w sobote powtorze test
 
U mnie była podobna do tej z fotki mamy Kubusia. U mnie oprócz tego, ze mnie piersi bolały to niczego innego nie zaobserwowałam. Ale każda kobieta jest inna. Powtórz test dla pewności.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Te blade kreseczki na poczatku to normalka ja tez mam bardzo blada ale w ten sam dzien poszlam na bete ktora potwierdzila ciaze
1508679497-826edf7ba7116227-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja od razu po siusianiu byla mniej widoczna , ale byla ja nie moglam jej uchwycic na zdjeciu dopiero jakies 40 minut po lekko naprawde lekko sciemniala... choc wiem , ze po tym czasie test jest nie wazny.. u mnie mozna powiedziec pokazal sie jakby zarys cienia drugiej kreseczki... MAM NADZIEJE, ZE TO MALUSZEK , bo zaczynam swirowac.. w sobote powtorze test
I jak powtorzylas juz test?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
41DFA82C-DAD7-4C25-84FD-1E5E0145C5AB.jpeg
Drogie mamusie i przyszle mamy.. ostatni test byl falszywy... nie bylam w ciazy... ale dzisiaj cos mi podpowidzialo,, zrob test,, okresu nie ma od dwoch dni... i dzisiaj o to na moim tescie pokazaly sie ..... dwie kreski !!!!!!! To juz chyba raczej nie falszywa wiadomosc?
 

Załączniki

  • 41DFA82C-DAD7-4C25-84FD-1E5E0145C5AB.jpeg
    41DFA82C-DAD7-4C25-84FD-1E5E0145C5AB.jpeg
    348,6 KB · Wyświetleń: 344
Zobacz załącznik 833429 Drogie mamusie i przyszle mamy.. ostatni test byl falszywy... nie bylam w ciazy... ale dzisiaj cos mi podpowidzialo,, zrob test,, okresu nie ma od dwoch dni... i dzisiaj o to na moim tescie pokazaly sie ..... dwie kreski !!!!!!! To juz chyba raczej nie falszywa wiadomosc?
No takiej kreseczki nie da się nie zauważyć :) gratuluję :)
 
reklama
Do góry