reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcie USG

Karo.lo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
47
Hejka dziewczyny, mój kolega dostał od byłej dziewczyny zdjęcie usg, chcemy się upewnić czy go nie wkreca, pomożecie? Zdjęcie dodaje w załączniku
received_2231453526924437.jpeg
 
reklama
Nie ma tam zarodka, ciąży nie widać. Wklejam Ci dla porównania moje zdjęcie ciąży 7 tydzień. Wyraźnie widać pęcherzyk ciążowy, ciałko żółte i zarodek (ta kropeczka w środku to cewka serca).
 

Załączniki

  • IMG_20181214_131518.jpg
    IMG_20181214_131518.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 331
reklama
u mnie też fajnie było widać na pierwszym zdjęciu :) pęcherzyk, w środku ciałko żółte i zarodek z serduszkiem.
ogólnie na usg ciąży raczej zawsze jest data ostatniej @ (LMP albo OM), termin przewidywanej daty porodu (EDD) i wiek ciąży (GA).
no i inne typu wielkość pęcherzyka (GS), zarodka jeśli jest (CRL), bicie serduszka (FHR)
:)
20180822_140044.jpg
 
reklama
Do góry