reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Zdjęcie USG

Ciąża?

• Tak

Głosów: 1 20,0%
  • Nie

Głosów: 4 80,0%

• Wszystkich głosujących
    5
Rozwiązania
0
Hejka dziewczyny, mój kolega dostał od byłej dziewczyny zdjęcie usg, chcemy się upewnić czy go nie wkreca, pomożecie? Zdjęcie dodaje w załączniku
received_2231453526924437.jpeg

reklama

Amica20

Fanka BB :)
Miasto
Giżycko
Rozwiązania
0
Moim zdaniem to nie jest zdjęcie usg w ciąży, to jest moim zdaniem pomiar w jajniku torbieli.
Na usg było by wpisana data ostatniej miesiączki i z pomiaru wyliczony wiek ciąży

Milmo

Rozwiązania
0
Nie ma tam zarodka, ciąży nie widać. Wklejam Ci dla porównania moje zdjęcie ciąży 7 tydzień. Wyraźnie widać pęcherzyk ciążowy, ciałko żółte i zarodek (ta kropeczka w środku to cewka serca).

Załączniki

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
u mnie też fajnie było widać na pierwszym zdjęciu :) pęcherzyk, w środku ciałko żółte i zarodek z serduszkiem.
ogólnie na usg ciąży raczej zawsze jest data ostatniej @ (LMP albo OM), termin przewidywanej daty porodu (EDD) i wiek ciąży (GA).
no i inne typu wielkość pęcherzyka (GS), zarodka jeśli jest (CRL), bicie serduszka (FHR)
:)
20180822_140044.jpg

reklama

Zuzanna1234

Rozwiązania
1
No chyba, ze to tylko pęcherzyk tak powiększony czyli wczesna ciąża. Ja nie miałam daty porodu ani miesiączki wpisanej na usg.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Gdyby to byl pecherzyk ciazowy to przy takiej wielkosci byloby cialko i dzidzia....uwaz ze to torbiel

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry