reklama

Zdrowa Cola? Czy to możliwe?

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Filemonka, 24 Maj 2008.

1. Filemonka

Filemonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam drogie Forumowiczki :)

Każde chyba dzicko uwielbia pepsi, cole czy inne napoje kolorowe....Przeczytałam ostatnio że wchodzi do Polski nowa, zdrowa Cola....coś w rodzaju Coli z dodatkiem soku owocowego... Nie wiem czy zdecydowałabym się dać ten nowy "wynalazek" mojemu dziceku bo jak wszystkie wiemy Cola to ogromna mieszanka konserwantów, cukru i różnych sztucznych substancji:dry:. Ale Cola owocowa....hmmm...wierzycie w to??

2. mama_Aga

mama_Aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem, czy kazde dziecko lubi, bo ja swojemu nie daję i nie zamierzam dawać. Moze kiedyś, gdy będzie wiekszy spróbuje gdzieś i mu zasmakuje, ale ja kupować nie będę. Sama też nie piję tego. Poza tym nie daję nic gazowanego dziecku i sobie. Zresztą narazie sie boi bąbelków.:-D W colę z dodatkiem soku jako zdrową nie wierzę, bo co z tego, że do chemii zostanie dodane trochę soku? :sorry2:Nie interesuje mnie taki produkt.

3. reklama
  4. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wierzę w coś takiego jak "zdrowa" cola:no::no::no:

5. netgirl

netgirl AapMeriJaanLijiyea..

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    i ja nie podzielam zdania ze bedzie zdrowa, jeszcze wiecej barwnikow i wzmacniaczy smaku.....ot caly soczek...

6. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to moje dziecko jest chyba wyjątkiem, bo jak widzi colę to mówi "cola ba" ( czyli że niedobra ) , ja też nie wierzę w zdrową colę :no: i raczej nie podałabym jej dziecku

7. kora10

kora10 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie moja córcia też nie lubi coli ani nic co jest gazowane ale powiem wam że cola to super lekarstwo na biegunkę (poleciła mi moja pediatra) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych .Nalejcie do szklanki coli niech wygazuje i taką cole pijcie kilka razy dziennie naprawdę polecam

8. prosze-odpisz

prosze-odpisz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ciężko mi uwierzyć że może być coś takiego jak zdrowa cola...

9. aniadavid

aniadavid Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Takze dolaczam sie do tego ze raczej nie istnieje "zdrowa" cola.

Dla mojego synka cola moglaby nie istniec, tak samo napoje gazowane. Ostatnio sprobowal gazowanej wody i strasznie sie skrzywil :-D:-D

10. reklama
  11. akwamaryn

akwamaryn Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja lubię Coca-Colę i często ją piję. Różnica jest taka, że ja mam przyzwyczajony żołądek do tego odrdzewiacza, a dzieciaczki mają młodziutkie organy i nie podałabym swojemu synkowi czegoś takiego do picia. On ma swoją ulubioną herbatkę bobovity, którą chętnie pije, a w przyszłości, jak będzie starszy to proszę bardzo - ale tylko soki owocowe i warzywne, żadnych gazowanych napojów.

12. karoolina

karoolina Mama Weronki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zdecydowanie w to nie wierze :no: cola to cola, niezdrowe! ja Weronice nie daje, wybieram rozne soki owocowe, które na szczescie i ona polubiła wiec na razie teamt coli i innych gazowanych napojow u nas zamkniety :-)

Poleć forum