reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zdrowa Cola? Czy to możliwe?

Rozwiązania
0
Witam drogie Forumowiczki :)

Każde chyba dzicko uwielbia pepsi, cole czy inne napoje kolorowe....Przeczytałam ostatnio że wchodzi do Polski nowa, zdrowa Cola....coś w rodzaju Coli z dodatkiem soku owocowego... Nie wiem czy zdecydowałabym się dać ten nowy "wynalazek" mojemu dziceku bo jak wszystkie wiemy Cola to ogromna mieszanka konserwantów, cukru i różnych sztucznych substancji:dry:. Ale Cola owocowa....hmmm...wierzycie w to??

reklama

mama_Aga

Fanka BB :)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Nie wiem, czy kazde dziecko lubi, bo ja swojemu nie daję i nie zamierzam dawać. Moze kiedyś, gdy będzie wiekszy spróbuje gdzieś i mu zasmakuje, ale ja kupować nie będę. Sama też nie piję tego. Poza tym nie daję nic gazowanego dziecku i sobie. Zresztą narazie sie boi bąbelków.:-D W colę z dodatkiem soku jako zdrową nie wierzę, bo co z tego, że do chemii zostanie dodane trochę soku? :sorry2:Nie interesuje mnie taki produkt.

netgirl

AapMeriJaanLijiyea..
Miasto
Ateny
Rozwiązania
0
i ja nie podzielam zdania ze bedzie zdrowa, jeszcze wiecej barwnikow i wzmacniaczy smaku.....ot caly soczek...

Agnes2606

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Miasto
uk
Rozwiązania
0
to moje dziecko jest chyba wyjątkiem, bo jak widzi colę to mówi "cola ba" ( czyli że niedobra ) , ja też nie wierzę w zdrową colę :no: i raczej nie podałabym jej dziecku

kora10

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witajcie moja córcia też nie lubi coli ani nic co jest gazowane ale powiem wam że cola to super lekarstwo na biegunkę (poleciła mi moja pediatra) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych .Nalejcie do szklanki coli niech wygazuje i taką cole pijcie kilka razy dziennie naprawdę polecam

aniadavid

Zaangażowana w BB
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Takze dolaczam sie do tego ze raczej nie istnieje "zdrowa" cola.

Dla mojego synka cola moglaby nie istniec, tak samo napoje gazowane. Ostatnio sprobowal gazowanej wody i strasznie sie skrzywil :-D:-D

akwamaryn

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A ja lubię Coca-Colę i często ją piję. Różnica jest taka, że ja mam przyzwyczajony żołądek do tego odrdzewiacza, a dzieciaczki mają młodziutkie organy i nie podałabym swojemu synkowi czegoś takiego do picia. On ma swoją ulubioną herbatkę bobovity, którą chętnie pije, a w przyszłości, jak będzie starszy to proszę bardzo - ale tylko soki owocowe i warzywne, żadnych gazowanych napojów.

reklama

karoolina

Mama Weronki :)
Miasto
kraina miłości
Rozwiązania
0
Zdecydowanie w to nie wierze :no: cola to cola, niezdrowe! ja Weronice nie daje, wybieram rozne soki owocowe, które na szczescie i ona polubiła wiec na razie teamt coli i innych gazowanych napojow u nas zamkniety :-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry