reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa Cola? Czy to możliwe?

Dołączył(a)
24 Maj 2008
Postów
10
Witam drogie Forumowiczki :)

Każde chyba dzicko uwielbia pepsi, cole czy inne napoje kolorowe....Przeczytałam ostatnio że wchodzi do Polski nowa, zdrowa Cola....coś w rodzaju Coli z dodatkiem soku owocowego... Nie wiem czy zdecydowałabym się dać ten nowy "wynalazek" mojemu dziceku bo jak wszystkie wiemy Cola to ogromna mieszanka konserwantów, cukru i różnych sztucznych substancji:dry:. Ale Cola owocowa....hmmm...wierzycie w to??
 
reklama
Nie wiem, czy kazde dziecko lubi, bo ja swojemu nie daję i nie zamierzam dawać. Moze kiedyś, gdy będzie wiekszy spróbuje gdzieś i mu zasmakuje, ale ja kupować nie będę. Sama też nie piję tego. Poza tym nie daję nic gazowanego dziecku i sobie. Zresztą narazie sie boi bąbelków.:-D W colę z dodatkiem soku jako zdrową nie wierzę, bo co z tego, że do chemii zostanie dodane trochę soku? :sorry2:Nie interesuje mnie taki produkt.
 
i ja nie podzielam zdania ze bedzie zdrowa, jeszcze wiecej barwnikow i wzmacniaczy smaku.....ot caly soczek...
 
to moje dziecko jest chyba wyjątkiem, bo jak widzi colę to mówi "cola ba" ( czyli że niedobra ) , ja też nie wierzę w zdrową colę :no: i raczej nie podałabym jej dziecku
 
witajcie moja córcia też nie lubi coli ani nic co jest gazowane ale powiem wam że cola to super lekarstwo na biegunkę (poleciła mi moja pediatra) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych .Nalejcie do szklanki coli niech wygazuje i taką cole pijcie kilka razy dziennie naprawdę polecam
 
Takze dolaczam sie do tego ze raczej nie istnieje "zdrowa" cola.

Dla mojego synka cola moglaby nie istniec, tak samo napoje gazowane. Ostatnio sprobowal gazowanej wody i strasznie sie skrzywil :-D:-D
 
A ja lubię Coca-Colę i często ją piję. Różnica jest taka, że ja mam przyzwyczajony żołądek do tego odrdzewiacza, a dzieciaczki mają młodziutkie organy i nie podałabym swojemu synkowi czegoś takiego do picia. On ma swoją ulubioną herbatkę bobovity, którą chętnie pije, a w przyszłości, jak będzie starszy to proszę bardzo - ale tylko soki owocowe i warzywne, żadnych gazowanych napojów.
 
reklama
Zdecydowanie w to nie wierze :no: cola to cola, niezdrowe! ja Weronice nie daje, wybieram rozne soki owocowe, które na szczescie i ona polubiła wiec na razie teamt coli i innych gazowanych napojow u nas zamkniety :-)
 
Do góry