reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

jsorbek, wiesz dlaczego nie daje kanapek i innych nie przeznaczonych dla dziecka w tym wieku pokarmow? Nie dlatego aby pozniej bylo alergikiem, ale zeby ochronic delikatny uklad pokarmowy przed takimi sytuacjami jakie teraz przezywa Majka, zeby dac mu czas na to aby mogl dojrzec. Byc moze to nie od tego co jej pozwolilas zjesc... Dalas jednak wiedzac, ze to nie jest dla jej wieku odpowiednie i tylko mialas nadzieje, ze jej nie zaszkodzi. Najwyzsza cene tego typu eksperymentow zawsze ponosi niestety dziecko.

Mam nadzieje, ze nie wywolam kolejnej wojny forumowej. Po prostu nie moglam sie powstrzymac, bo bulwersuja mnie takie historie. Zal dziecka.

Zdrowia zycze dziecku a zbyt odwaznej mamie zdrowego rozsadku,

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
reklama
Agnesa czytaj uwaznie -
A ty nigdy nhie miałas biegunki ???
Czy rosól i ziemniaki to aż taki eskperyment ??? a poza tym nie jadła tego pierwszy raz
Zabawna jesteś - czytasz to co chcesz :mad:
okazało sie ze nic jej nie jest nawet smecta była niepotrzebna zrobiła poprostu trzy kupy a zazwyczaj robi jedna i ostatnia była troszke rzadz\sza wiec nic jej nie było tylko po tej trzeciej sie przestraszyłam a poza tym akurat wtedy jadła przedewszytkim rosól i ziemniaki a chlebka to tylko skórke wiec to nie od tego
Dzisiaj wszytko ok

zobaczmy za pare lat które bedzie miało gorzej bo póki co Maja nie ma na nic alergii :p


A po zreszta rób jak uważasz a ja będę robić jak ja uważam i tyle Maja to juz nie noworodek któremu wolno jest tylko mleko - konsultuje to z lekarzem który mam ogromne doświadczenie i bardzo jej ufam
 
I kłótni nie bedzie bo dla mnie koniec tematu

Agnesa ja nie bedę sie wypowiadać na temat Kubusia a ty na temat Mai i bedzie OK bo jakoś twoje zdanie mnie nie interesuje - mało wiarygodne
A poza tym ubliżasz mi - według ciebie jestem nierozsądna - no ale to twoje zdanie i tylko twoje na szczęście

Tak jak pewnie moje zdanie dla ciebie więc aby tego typu sytuacji uniknąć poprostu ingnorujmy sie nawzajem i będzie OK i zawsze miło i sympatycznie :p
 
Dorotko a jak tam Weronika - u nas to naszcześcnie nie ten rotowirus - Bożę nawet nie wiem co to jest :-[ :-[ :-[
 
Sorbuś nie przejmuj sie te kupki niekoniecznie musiały być od tego że dałas coś Mai do zjedzenia, Kacperek też przedwczoraj miał rozwolnienie i wydaje mi się że to od ząbków bo nic nieodpowiedniego nie jadł.
 
no w sumie Paula nie pomyślałam o ząbkach i to faktycznie mogło byc to bo samo przeszło i na dodatek własnie nic nowego nie jadła Majusia wtedy - bo rosół i ziemniaki je od dawna - skórke od chleba tez juz jadła sporo razy a w sumei mimlała
No ale najważniejsze że juz przeszło - dzisiaj zero kup a wczoraj ostatnia ok 13,00
 
Nisia przez cały wczorajszy dzień pija tylko herbatke + nifurokzasyd(nadal) - wymiotów NIE było. Kupka jedna normalna. Temp NIE ma :)

Ale poprzednim razem tez było jeden dzień ok., a na drugi wieczorem znowu wymioty. Także zobaczymy.

Dziasiaj dam jej tylko zupkę marchewkową no i tą herbatkę pije.
Mleko podobno pobudza wymioty - także jeszcze przez 3 dni NIE będzie jadła/piła mleka (BebilonPepti).

Życzę wszystkim dzieciakom zdrówka. Precz choróbska !!!!!!!!

Pozdrawiam
 
Ale juz wiecie co to było ???? bo jakoś nie doczytałam ???

U nas dzisiaj juz kupka była - takiej ładnej kolorystycznie to chyba jeszcze nie było i już konsystencja OK takżę to chyba nie była biegunka - nasza pani doktor mówiła zę do 5 maksymalnie może dziecko zorbić
 
Biduleńka mi wychodnie................
10500 gram - pewnie straciła troche............ moja domowa siłownia, no i z kim będe ćwiczyła swoje mięśnie? A chciałam zrobić konkurencje Pudzianowi ....... :)
(to tak dla poprawy humoru)

Wirus (brzuszkowo-żołądkowy) - nie nazwano go dokładnie
Jeżeli w ciągu miesiąca będzie kolejny nawrót to wtedy leczenie antybiotykami trzeba zastosować.
 
reklama
Do góry