reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

reklama
Agnesa pisze:
Zdrowia zycze dziecku a zbyt odwaznej mamie zdrowego rozsadku,

Czy sugerujesz ze Sorbek jest nierozsadna ???
Ja uważam, że Ona jest jedna z rozsądniejszych i jedna z normalniejszych mam na forum - nieksiążkową. I chwała jej za to !
 
a i chciałam dodać zę biegunki naszczęście już nie było wczoraj jedna kupa i nic więcej także to chyba faktycznie ząbki
 
Agnesa nie tak ostro, po co? ::) ;D Rzadkie kupki to normalka czasami, Staska wczoraj np czyscilo - strzelil 4 rzadkie kupy (sorki za nieapetycznosc) :p i tez nie wiem po czym, moze malinki byly zakonserwowane, bo w sumie sezon juz sie skonczyl, a moze ja zawinilam bo dalam skorke od razowca :p Ja sie przyznam, ze tez bylam uwazna mama, ostro czytalam wszystkie tabele i w ogole, ale teraz odpuscilam, Sorbus ma racje, nasze dzieci sa juz duze i nie az tak delikatne, poza tym nie da sie ich juz upilnowac, Stas np wczoraj lizal odkurzacz i nasze lacze. Tak samo dawno zrezygnowalam juz z warzyw z ekolandu, daje twarozek od czasu do czasu na krowim. Przyklady mozna by mnozyc. nasze dzieci dorastaja i to juz duze bobasy :)
 
Agnesa zgadzam sie z Ana ! nasze dzieci maja juz prawie rok i ich uklad trawienny jest w miare przystosowany, ja nie lubie przesady, wiadomo, ze nie dam dziecku jeszcze kakao czy ryby ale Ty zdajesz sie przesadzac w druga strone - wszystko ze wsi niepryskane - owszem dobre to ale dla 5 miesiecznego bobasa moze na poczatek ale nie dajmy sie zwariowac, mysle, ze Ty masz wieksze szanse na dziecko z alergia w przyszlosci niz my :p wspolczuje Kubusiowi :-[
 
reklama
Do góry