reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>Zdrowie grudniowych dzieciaczków<<<

Acha no tak to wszystko dobrze pamiętam co Miśka miała z bezdechami ale nic a nic się nam ostatnio nie żliłaś i myślałam żekryzys macie już za sobą ....a tutaj nie...hmmmmm kurcze no na prawde myslałam że już oki. ....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To bardzo mocno też za was jutro będe trzymać !!!!!!!!!!!

Jej to biedne te nasze dzieciątka grudniowe zawsze coś .......




To ja jeszcze tylko tak na marginesku napisze że z oczkiem u Maksa jeszcze nie za dobrze bo skończyliśmy jedne kropelki i wróciło znowu czerwone oko.... tyle że już bez tej narośli co mnie cieszy, teraz lecimy z maścią... ale myśle że będzie dobrze to taka uroda tego zapalenia rogówki że to dość przewlełe jest .

Wańdzia i to nie odpażenie żadne? to może faktycznie lepiej polecieć do lekarza...
 
reklama
To ja zatem będę trzymać kciuki za Miśki bezdechy, żeby zniknęły, za Maksia oczko, żeby się już zupełnie wyleczyło i za Oleńki nerki - żeby też się naprawiły...

Ketsa - no tak miedzy krosteczkami tez sie zaczerwienione troszke... takie delikatne odparzenie - ale walczymy sudokremem - przejdzie :)
 
Wanda - mi sudokrem tylko troszke lagodzil, ale zaraz wracalo i podobno na taki stan nie pomoze w zupelnosci! Mi sie wydaje, ze to moze byc to samo co u nas....
No własnie dzis nam powiedza, czy i kiedy to badanie, ale raczej musimy je zrobic.... :-[

Ketsa - dzieki, my tez trzymamy kciuki za oczko!!
 
Ziemzia - dziś już zupełnie zniknęły :p nie wiem o co chodzi... tzn może nie aż tak zupełnie, bo zostały takie miejsca, a których wiem ze były krostki, bo mają inną barwę - rozumiesz ??? ;D
 
jak milo, ze Pamcia wpadla :) ja wczoraj probowalam wlazic, ale zawsze mnie wywalalo,

wspolczuje wszystkim chorutkom i trzymam kciuki za poprawe
 
Dziewczyny mam pytanko!!jak wiecie Szymek byl chory(zapalenie gardla) i kolo niedzieli juz by;lo wszystko oki!!i teraz znow ma chrypke!!!co moge mu podawac--jaki syropek???mysle ze moge to zwalczyc sama ale nie za bardzo wiem jakimi syropkami!!!????
 
Ewela - nie wiem.... w podawaniu jakichkolwiek lekarstw dziecku trzeba być otrożnym.
Może spróbuj mu zapodać ten sam syropek co pił przy zapaleniu gardła.
Albo kup jakiś neutralny w aptece powinni doradzić.
 
sluchajcie jak mowilam od przedwczoraj Stas robi strasznie rzadkie kupy, dzis juz byly 3 takie, co moge dac oprocz smecty?
 
reklama
dzieki, kupilam kleik i dalam troche Smecty; w sumie apetyt ma dobry - no oprocz mleka, ale nadrabia kszkami i zupkami, wesoly, goraczki nie ma, moze zabki gorne sie szykuja?? albo cos zlizal z podlogi, teraz go upilnowac nie moge ::)
 
Do góry