reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie i pielęgnacja naszych dzieciaczków

A

aOLA

Gość
pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek o zdrowi i pielegnacji naszych pociech I na wstępie już mam pytanie:
dziewczyny napiszcie mi coś o atopowym zapaleniu skóry tzn:
1.czym samrowałyście profilaktyka i leczenie
2. jak z jedzeniem

Alusia znowu jest cała wywalona i już pomału tracę pomysły od czego
 
reklama
Fajny wątek:tak::tak:
A więc tak...............Oliś ma także AZS
My smarujemy się Emolium-kremem specjalnym, szampon do włosów tez Emolium.
A jak coś mu nie schodzi to mam taką maść na bazie hydrocortyzonu.posamruje 2 razy i nie ma.................robiona na receptę.........tylko 10zł a juz ma chyba z 2 mieisące.....moze długo stac
A i mieliśmy leki i teraz znowu may:ZYRTEC i CROPOZ G
Ja ze swojej strony polecam i wizytę u alergologa...................a jeśli AlA ma silna skazę to spróbuj na razie bez miesa zupki, pietruszki , selera, pomidora
Mogłaś coś zjesc...............alergeny utrzynuja sie nawet do 8 tygodni........
Przejdź sie do alergologa
 
dziewczyny ja mam inne pytanko ???

jak dlugo sie pielegnuje dzieciaczki ?? dokladnie chodzi mi o smarowanie pupy kremami, ja smaruje tylko na noc kremem bambino ale nie wiem jak dlugo sie to robi bo chyba 3 lata juz smarowac nie trzeba no nie ??? czy tak dlugo jak nosi pieluche ???
 
Ja smaruję kremem z Hippa przeciw odparzeniom i podrażnienio m-rewelka i zmywa sie o wiele lepiej niż Sudocrem, nie maze sie.Bambino też jest super.
W szkole rodzenia położne odradzały codziennego uzywania Sudocremu, bo zawiera cynka acynk wysusza skórę.
 
tez wiem ze sudocrem wysusza po zawiera cynk, ja malemu moze kilka razy smarowalam sudocremem jak byl malenki, a tak to tylko bambino ale tym gestszym oczywiscie, maly nigdy nie byl odparzony a smaruje go tylko na noc bo wtedy jest najdluzej w pieluszcze a w ciagu dnia wogole nie smaruje go od jakis 5 miesiecy.

byl odparzony raz w te swieta jak bral antybiotyk i kupki byly 3-4 dziennie takie rzadsze, ale posmarowalam kilka razy thormentiolem i spokoj byl.
 
reklama
Ja też nie smaruje małej w dzień, na noc zawsze i kremem Hippa. Mała też mała odparzoną pupę jak antybiotyki brała.
 
Do góry