reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Dzisiaj się okazało że mała ma wzdęcia i stąd te prężenie i płacz (wczorajszy dzień był koszmarny :-()

Wskazania: kłaść na brzuszku, klepać po pleckach, rozgrzewać brzuszek, masować i podać kropelki.
Położna mówiła o SAB SIMPLEX gdzie je dostanę ??? (słyszałam że w naszych aptekach tego nie ma)
Chciałabym je kupić, dajcie znać jak można je dostać.
 
reklama
u nas na problemy z brzuszkiem pomogł lactiv baby. tez polożna poleciła. a było tak źle, ze nie mógł normalnie zjeść tylko ciągle płacz.
a sab simplex ma taki sam skład jak bobotic, który jest w naszych aptekach, wiec może spróbuj tego:)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj się okazało że mała ma wzdęcia i stąd te prężenie i płacz (wczorajszy dzień był koszmarny :-()

Wskazania: kłaść na brzuszku, klepać po pleckach, rozgrzewać brzuszek, masować i podać kropelki.
Położna mówiła o SAB SIMPLEX gdzie je dostanę ??? (słyszałam że w naszych aptekach tego nie ma)
Chciałabym je kupić, dajcie znać jak można je dostać.


http://www.sabsimplex.pl/zamowienie.php
 
Dzisiaj się okazało że mała ma wzdęcia i stąd te prężenie i płacz (wczorajszy dzień był koszmarny :-()

Wskazania: kłaść na brzuszku, klepać po pleckach, rozgrzewać brzuszek, masować i podać kropelki.
Położna mówiła o SAB SIMPLEX gdzie je dostanę ??? (słyszałam że w naszych aptekach tego nie ma)
Chciałabym je kupić, dajcie znać jak można je dostać.

Ja polecam Bobotic. Milenka miala czesto wzdecia i plakala. Odkad dajemy Bobotic jest duzo lepiej :-) Milenka jest spokojniejsza, duzo mniej placze, nie napina sie.
 
A jak podajecie krople? W czasie kolki, czy kilka razy dziennie. Zaraz mojego D. wyślę do apteki po bobotic. Mam nadzieję, że i Szymkowi pomoże;-)
 
Mam ochotę usiąść i płakać. Tymek przy ataku kolki w płaczu podrapał się po buzi do krwi. W końcu podaliśmy mu wodę koperkową. Niby powinno się po miesiącu, ale to, jak on cierpi... Teraz śpi, a ja próbuję opanować poczucie bezsilności, i pozbyć się myśli, że matka ze mnie jak z padalca ostryga, bo nie umiem mu pomóc, utulić, dać poczucia bezpieczeństtwa...
 
Strzyga z bezsilności się nasuwają takie myśli ! Nie martw się, Tymek przy tobie czuje się najbezpieczniej na świecie !;-)
Też powtarzam to i głośno, że co ze mnie za matka, że pewnie coś źle robię skoro Szymek płacze, nie chce spać...Często go całuję i przepraszam, że jest mu źle.
Aj hormony, zmęczenie dają się we znaki...;-)
Kupiliśmy bobotic, jestem pełna nadziei, że to pomoże maluszkowi i przyniesie ulgę. Biedny śpi już 4 h po całym dniu niepokoju i bólu brzuszka:-(
 
reklama
Justyś - ja bym sie chyba zapłakała na Twoim miejscu - u Tymka epizody kolki zdarzają się praktycznie tylko wieczorami i patrząc obiektywnie nie trwają długo (zwykle w ciągu pół godziny udaje mi się znaleźć jakiś sposób na to paskudztwo). Chyba bym się załamała, gdyby płakał tak cały dzień... Życzę, żeby bobotic spełnił swoje zadanie...
 
Do góry