reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żel Conceive Plus- warto?

reklama
Naturalnie moze sie udac nawet przy 0% morfologi, ale do tego trzeba cudu i szczęścia. Niektorym sie udaje[emoji5]
Niestety nie ma w teczce szczegółowych badan tylko diagnoza i zalecenia :/ widocznie lekarka zostawiła sobie u siebie
 

Załączniki

  • A21D5291-76BC-4254-A482-D5A604778759.jpeg
    A21D5291-76BC-4254-A482-D5A604778759.jpeg
    764,1 KB · Wyświetleń: 502
Hej Z narzeczonym także staramy się dość długo. W tym cyklu wypróbowalismy tego żelu czekam na efekty. Tak bardzo chce mieć dzidzie. Jeszcze jak na złość dopadło mnie przeziębienie nie chce nic brać bo boję się żeby nie zaszkodzić
 
Hej dziewczynki kibicuję Wam wszystkim aby się udało.Ja staram się już 3 lata .Mam jednego syna lat 14 i po 9 mc starań zaszłam w ciąże ale niestety w 11 tygodniu przestało bić serduszko i miałam zabieg.Miałam badania hormonów i są ok,hsg też ok owulacja jest,cykle regularne,męża nasienie też dobre a ciąży nadal nie ma.Kupiłam własnie ten żel Conceive Plus i zobaczymy.
 
Nam sie nie udalo jeszcze, ale u Nas był poważny problem z męża nasieniem. Miał 1% prawidłowych plemników, taraz ma 72%, także liczę że wkrótce dołączę do grona zaciążonych[emoji170]
Witam Panią,czy może się Pani ze mną skontaktować? Chciałbym porozmawiać o tym jak mąż poprawił jakość nasienia. Mam podobny problem. Proszę o kontakt mailowy diakon123@wp.pl. Pozdrawiam.
 
Nam sie nie udalo jeszcze, ale u Nas był poważny problem z męża nasieniem. Miał 1% prawidłowych plemników, taraz ma 72%, także liczę że wkrótce dołączę do grona zaciążonych[emoji170]
Jak się udało mężowi aż tak poprawić wyniki ? Mój ma 1% prawidłowych, ja 42 lata i lekarz powiedział, że tylko in vitro wchodzi w grę :-( A pierwszy syn 11 lat temu za pierwszym strzałem :-)
 
reklama
Do góry