reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żel intymny przyjazdy dla plemników

Musia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
24
Hej,

mam już dosyć wywalania kasy na żele "fertility friendly", od kilku miesięcy nie były pomocne ani Conceive Plus, ani Fertilsafe, i zastanawiam się czy żel Feminum z poniższym składem nie zaszkodzi w staraniach
Skład: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, hialuronian sodu, kwas mlekowy, octan chloroheksydyny, woda oczyszczona
i czy pH (3,8-4,4) jest odpowiednie?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Rozwiązanie
Hej,

mam już dosyć wywalania kasy na żele "fertility friendly", od kilku miesięcy nie były pomocne ani Conceive Plus, ani Fertilsafe, i zastanawiam się czy żel Feminum z poniższym składem nie zaszkodzi w staraniach
Skład: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, hialuronian sodu, kwas mlekowy, octan chloroheksydyny, woda oczyszczona
i czy pH (3,8-4,4) jest odpowiednie?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Do dziś używam i używałam w ciąży. Nie zaszkodzi.
Hej,

mam już dosyć wywalania kasy na żele "fertility friendly", od kilku miesięcy nie były pomocne ani Conceive Plus, ani Fertilsafe, i zastanawiam się czy żel Feminum z poniższym składem nie zaszkodzi w staraniach
Skład: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, hialuronian sodu, kwas mlekowy, octan chloroheksydyny, woda oczyszczona
i czy pH (3,8-4,4) jest odpowiednie?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Do dziś używam i używałam w ciąży. Nie zaszkodzi.
 
Rozwiązanie
Do góry