reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerówkowicze

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Zapraszam wszystkie mamusie których pociechy idą w tym roku do zerówki :) zawsze znajdą się wspólne tematy :)
 
reklama
Z przyjemnością przyjmuje zaproszenie.
Mój syn w tym roku szkolnym rozpoczął naukę w zerowce ale jako 5 latek. Nie został przyjęty do przedszkola rejonowego w naszej gminie z powodu braku miejsc. Została zorganizowana w szkole grupa mieszana dzieci szescioletnich i pieciolatkow idących programem przedszkolnym. Od przyszłego roku szkolnego będzie uczęszczał juz jako pełnoprawnym 6 letni zerowkowicz[emoji16]
 
Z przyjemnością przyjmuje zaproszenie.
Mój syn w tym roku szkolnym rozpoczął naukę w zerowce ale jako 5 latek. Nie został przyjęty do przedszkola rejonowego w naszej gminie z powodu braku miejsc. Została zorganizowana w szkole grupa mieszana dzieci szescioletnich i pieciolatkow idących programem przedszkolnym. Od przyszłego roku szkolnego będzie uczęszczał juz jako pełnoprawnym 6 letni zerowkowicz[emoji16]
Witaj :) to synek z którego rocznika ja mam z 2012 i od września idzie do zerówki :)
 
Mojemu nadalismy Ignacy[emoji6] łotr mały na miejscu usiedzieć nie może[emoji38]pierwsze przedbiegi w zasadzie w zerowce ma zaliczone[emoji4]na początku do tego pomysłu za bardzo się nie paliłam ale z braku miejsca w przedszkolu zostaliśmy postawieni pod ścianą. Dziś nie żałuję.
 
Mojemu nadalismy Ignacy[emoji6] łotr mały na miejscu usiedzieć nie może[emoji38]pierwsze przedbiegi w zasadzie w zerowce ma zaliczone[emoji4]na początku do tego pomysłu za bardzo się nie paliłam ale z braku miejsca w przedszkolu zostaliśmy postawieni pod ścianą. Dziś nie żałuję.
No to super :)
 
Może tylko jeden fakt. Dzieci, które są starsze w grupie z synem podkreślają stale, że są od niego starsi co widać, że go to denerwuje. Zaczął się do wszystkich mierzyć, pyta każdego o wiek jak trafi się ktoś młodszy to podkreśla, że on jest starszy nawet jeśli starszy jest tylko o pół roku[emoji6]
Z jakiego jesteście województwa czy tez miasta?
 
Może tylko jeden fakt. Dzieci, które są starsze w grupie z synem podkreślają stale, że są od niego starsi co widać, że go to denerwuje. Zaczął się do wszystkich mierzyć, pyta każdego o wiek jak trafi się ktoś młodszy to podkreśla, że on jest starszy nawet jeśli starszy jest tylko o pół roku[emoji6]
Z jakiego jesteście województwa czy tez miasta?
Warmińsko mazurskie Olsztyn
 
reklama
Do góry