reklama

Zgłoszenia do Listy Lipcowych Mamuś :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2006r.' rozpoczęty przez Marthusia, 10 Listopad 2005.

1. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Dziewczyny, postanowiłam skoro juz jestem z Wami załozyc liste mamus lipcowych wraz z prawdopodobnym terminem porodu. Jedna lista juz jest, ale mysle, że specjalny watek nie zaszkodzi, co?Bardzo prosze o wpisywanie się:)

pozdrawiam cieplutko;)

2. Marthusia

lista poniżej...

3. reklama
  4. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Marthusia dobry pomysl ;D na watku lipcoweczek zrobily sie tez rozne pogaduchy przyszlych mamus, wiec przyda sie bardziej szczegolowy temat :)

5. Marthusia

ciesze sie, ze pomysl sie spodobal:)mam nadzieje, ze sie przyjmie i inne mamusie beda sie wpisywac:)

6. Marthusia

Czekamy na nowe lipcóweczki, dziewczyny dawajcie znac na kiedy macie terminy to zaktualizuje liste:)

7. KA milka

KA milka mamy lipcowe'06 Fan(ka)

cześc dziewczyny chciałabym do was dołączyć
    według wstępnych wyliczeń termin mam na 23 lipca
    pozdrawiam wszystkie brzuchatki! :D :D :D

8. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Kamilko- własnie przeczytałam:):)- jej jak suuper!!!Bardzo sie cieszę-GRATULUJĘ:):):)..

9. LILITH

LILITH Moderator

GRATULACJE!!!!

10. reklama
  11. Marthusia

KA milka moje gratulacje:)

dziewczyny, proponuje, zeby liste mamus lipcowych prowadzila jedna osoba, bo bedzie robil sie balagan, jak list bedzie wiecej. co Wy na to?ja jestem chetne do prowadzenia.Prosze dajcie znac co o tym sadzicie.

pozdrawiam cieplutko:)

12. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Pewnie Marthusiujak dla mnie mozesz prowadzic liste ja jestem za ;) :D mam tylko jedno pytanie czy w twojej liscie nie ma czasem bledu ?Chyba zarowno ty jak i Lusia tez rodzicie w lipcu prawda? nie chce sie wtracac i mam nadzieje ,ze nie masz do mnie zalu o to ,ze cie poprawiam .

Buziaczki Ania :-*

Poleć forum