reklama

Zimne rącki

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez ewelina975, 5 Czerwiec 2009.

1. ewelina975

ewelina975 W&E&P

Witam? Może to troche dziwne pytanie ale zaczyna mnie to martwic. Moja malutka ma prawie cały czas zimne rączki, czasem nawet lodowate. Na nóżki dodatkowo pod śpioszki ubieram jej skarpetki i mimo to stópki za ciepłe nie są. Staram sie ją ciepło ubierac, ale nie chce też jej przegrzewac.:no: W mieszkaniu zawsze przykrywamy ją kocykiem jak leży sobie. Może któraś z Was miała taki problem z maluszkiem. Proszę o jakieś rady :)

2. dowikla

dowikla Matka-wariatka x3 :)))

Moje dzieci tez zawsze miały zimne raczki i nozki,ale z tego co mowili lekarze to jest normalne:tak::tak::tak:
    Jak chcesz sprawdzic czy malej nie jest zimno to dotknij Jej karku:-)Jak jest zimny to moze byc Jej chłodno a jak spocony to jest Jej za cieplo

3. reklama
  4. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Moj tez ma zimne nozki i raczki.... jak ma tylko troszke chlodne stopy to nic z tym nie robie, jak lodowate to zakladam skarpetki frotte:tak: z raczkami juz nic nie robie - jak byl mniejszy to zakladalam rekawiczki bawelniane :tak: teraz co najwyzej dmucham mu na dlonie zeby troszke ogrzac albo potrzymam chwilke w swoich dloniach :tak:

5. martha1

martha1 Fanka BB :)

moja tez ma bardzo czesto zimne raczki, ale dokladnie to normalne, zreszta wielu dorosłych np. moj mąz tez takowe ma;-), na pewno nie jest to wyznacznikiem czy dziecku jest zimno czy nie, jesli chcesz sprawdzic czy dziecku nie jest zimno lub ciepło to sprawdz kark

6. paletka_

paletka_ Zaciekawiona BB

Moja Sandra tez ma zimne rączki czasem też nóżki. teraz ma 11 tyg. i juz jej nie zakładam rekawiczek bo tylko krepuja jej paluszki a poza tym jak niewiele to pomagało bo dalej ma zimne. taki urok dzieci i wcale to nie świadczy, że jest im zimno

7. ANIA2608

ANIA2608 Szczęśliwa żona i mamusia

Mój synek ma tak samo:tak: Ale to akurat po mnie,bo ja nawet przez skarpetki mam zimne stopy,a ręce też zimne nawet jak jest mi ciepło;-)

8. anihira

anihira Kluskowa mama :)

Mój synio też ma czasem takie zimne łapki jakby wyciągną z lodówki :-)

9. dotmar3

dotmar3 szczęśliwa Dotinka

MOja Emi tez ma zimne rączki,a kark potrafi mieć spocony-czyli jest jej za ciepło.:)

10. reklama
  11. e-stera

e-stera Fan(ka)

Oli też tak ma od małego- po mamusi, bo aj anwet latem potrafie mieć lodwate rece i stopy.
    Najważniejsza jest temp. za karkiem

12. Karmelcia2008

Karmelcia2008 Pozytywnie zakręcona ;)

E-stera i u Nas to samo, więc jak widać to całkiem normalne u dzieciaczków, o ile kark ciepły. Ami ma ciągle zimne rączki i wszystko jak dokną patrzą na mnie jak na wariatkę że dziecko w krótkich spodenkach siedzi bo najchętniej latem by ją w futro wsadzili. A jak pytam: a kark sprawdzałaś/łeś to zawsze: eee nieee no ale takie zimne rączki, pewnie jej zimno. To ja dotykam swoimi zlodowaciałymi i mówię - o zobacz, a mi nie zimno ;-) czasami mam tak zimne ręce że prsoszę żeby ktoś przewinał Ami bo jak ją tymi lodami dotknę to dopiero jej się zrobi zimno ;-)

Poleć forum