reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zimne rącki

ewelina975

W&E&P
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Witam? Może to troche dziwne pytanie ale zaczyna mnie to martwic. Moja malutka ma prawie cały czas zimne rączki, czasem nawet lodowate. Na nóżki dodatkowo pod śpioszki ubieram jej skarpetki i mimo to stópki za ciepłe nie są. Staram sie ją ciepło ubierac, ale nie chce też jej przegrzewac.:no: W mieszkaniu zawsze przykrywamy ją kocykiem jak leży sobie. Może któraś z Was miała taki problem z maluszkiem. Proszę o jakieś rady :)

reklama

dowikla

Matka-wariatka x3 :)))
Miasto
Poznan
Rozwiązania
0
Moje dzieci tez zawsze miały zimne raczki i nozki,ale z tego co mowili lekarze to jest normalne:tak::tak::tak:
Jak chcesz sprawdzic czy malej nie jest zimno to dotknij Jej karku:-)Jak jest zimny to moze byc Jej chłodno a jak spocony to jest Jej za cieplo

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Moj tez ma zimne nozki i raczki.... jak ma tylko troszke chlodne stopy to nic z tym nie robie, jak lodowate to zakladam skarpetki frotte:tak: z raczkami juz nic nie robie - jak byl mniejszy to zakladalam rekawiczki bawelniane :tak: teraz co najwyzej dmucham mu na dlonie zeby troszke ogrzac albo potrzymam chwilke w swoich dloniach :tak:

martha1

Fanka BB :)
Miasto
kraków/wieliczka
Rozwiązania
0
moja tez ma bardzo czesto zimne raczki, ale dokladnie to normalne, zreszta wielu dorosłych np. moj mąz tez takowe ma;-), na pewno nie jest to wyznacznikiem czy dziecku jest zimno czy nie, jesli chcesz sprawdzic czy dziecku nie jest zimno lub ciepło to sprawdz kark

paletka_

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moja Sandra tez ma zimne rączki czasem też nóżki. teraz ma 11 tyg. i juz jej nie zakładam rekawiczek bo tylko krepuja jej paluszki a poza tym jak niewiele to pomagało bo dalej ma zimne. taki urok dzieci i wcale to nie świadczy, że jest im zimno

ANIA2608

Szczęśliwa żona i mamusia
Rozwiązania
0
Mój synek ma tak samo:tak: Ale to akurat po mnie,bo ja nawet przez skarpetki mam zimne stopy,a ręce też zimne nawet jak jest mi ciepło;-)

anihira

Kluskowa mama :)
Miasto
Chełm
Rozwiązania
0
Mój synio też ma czasem takie zimne łapki jakby wyciągną z lodówki :-)

dotmar3

szczęśliwa Dotinka
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
MOja Emi tez ma zimne rączki,a kark potrafi mieć spocony-czyli jest jej za ciepło.:)

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Oli też tak ma od małego- po mamusi, bo aj anwet latem potrafie mieć lodwate rece i stopy.
Najważniejsza jest temp. za karkiem

reklama

Karmelcia2008

Pozytywnie zakręcona ;)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
E-stera i u Nas to samo, więc jak widać to całkiem normalne u dzieciaczków, o ile kark ciepły. Ami ma ciągle zimne rączki i wszystko jak dokną patrzą na mnie jak na wariatkę że dziecko w krótkich spodenkach siedzi bo najchętniej latem by ją w futro wsadzili. A jak pytam: a kark sprawdzałaś/łeś to zawsze: eee nieee no ale takie zimne rączki, pewnie jej zimno. To ja dotykam swoimi zlodowaciałymi i mówię - o zobacz, a mi nie zimno ;-) czasami mam tak zimne ręce że prsoszę żeby ktoś przewinał Ami bo jak ją tymi lodami dotknę to dopiero jej się zrobi zimno ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
monia-- Potrzebuję porady 5
0olka Wychowanie 8

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry