reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zimne rącki

ewelina975

W&E&P
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2009
Postów
83
Miasto
Tarnów
Witam? Może to troche dziwne pytanie ale zaczyna mnie to martwic. Moja malutka ma prawie cały czas zimne rączki, czasem nawet lodowate. Na nóżki dodatkowo pod śpioszki ubieram jej skarpetki i mimo to stópki za ciepłe nie są. Staram sie ją ciepło ubierac, ale nie chce też jej przegrzewac.:no: W mieszkaniu zawsze przykrywamy ją kocykiem jak leży sobie. Może któraś z Was miała taki problem z maluszkiem. Proszę o jakieś rady :)
 
reklama
Moje dzieci tez zawsze miały zimne raczki i nozki,ale z tego co mowili lekarze to jest normalne:tak::tak::tak:
Jak chcesz sprawdzic czy malej nie jest zimno to dotknij Jej karku:-)Jak jest zimny to moze byc Jej chłodno a jak spocony to jest Jej za cieplo
 
Moj tez ma zimne nozki i raczki.... jak ma tylko troszke chlodne stopy to nic z tym nie robie, jak lodowate to zakladam skarpetki frotte:tak: z raczkami juz nic nie robie - jak byl mniejszy to zakladalam rekawiczki bawelniane :tak: teraz co najwyzej dmucham mu na dlonie zeby troszke ogrzac albo potrzymam chwilke w swoich dloniach :tak:
 
moja tez ma bardzo czesto zimne raczki, ale dokladnie to normalne, zreszta wielu dorosłych np. moj mąz tez takowe ma;-), na pewno nie jest to wyznacznikiem czy dziecku jest zimno czy nie, jesli chcesz sprawdzic czy dziecku nie jest zimno lub ciepło to sprawdz kark
 
Moja Sandra tez ma zimne rączki czasem też nóżki. teraz ma 11 tyg. i juz jej nie zakładam rekawiczek bo tylko krepuja jej paluszki a poza tym jak niewiele to pomagało bo dalej ma zimne. taki urok dzieci i wcale to nie świadczy, że jest im zimno
 
Mój synek ma tak samo:tak: Ale to akurat po mnie,bo ja nawet przez skarpetki mam zimne stopy,a ręce też zimne nawet jak jest mi ciepło;-)
 
reklama
E-stera i u Nas to samo, więc jak widać to całkiem normalne u dzieciaczków, o ile kark ciepły. Ami ma ciągle zimne rączki i wszystko jak dokną patrzą na mnie jak na wariatkę że dziecko w krótkich spodenkach siedzi bo najchętniej latem by ją w futro wsadzili. A jak pytam: a kark sprawdzałaś/łeś to zawsze: eee nieee no ale takie zimne rączki, pewnie jej zimno. To ja dotykam swoimi zlodowaciałymi i mówię - o zobacz, a mi nie zimno ;-) czasami mam tak zimne ręce że prsoszę żeby ktoś przewinał Ami bo jak ją tymi lodami dotknę to dopiero jej się zrobi zimno ;-)
 

Podobne tematy

Do góry