reklama

Zjazd czerwcówek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez sylwia i wojtuś, 7 Listopad 2006.

1. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

:-) Dziewczyny zacznijmy może konkretniej planować nasz zlot czarownic tak aby można było wszystko spokojnie zrobić , zarezerwować hotel ponegocjować ceny a może nawet znalezc sponsora na ten wyjazd. Bardzo lubie podróżować a na to spotkanie to już się nie moge doczekac:tak:

2. fusik

fusik Mama 2006/2010

:-D Yes, Yes, Yes

3. reklama
  4. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Proponuję zacząć od ustalenia miejsca gdzie chciałybyśmy się spotkać:tak:

5. kajka

kajka funkcjonujaca bez snu...

OJwjku,ale chciałabym tez przyjechać,a kiedy tak orientacyjnie miałoby to nastapić???????????Mam do Was jakieś 1600 km,ale moze zeszłoby się to z moim przyjazdem do rodziców,chętnie,chętnie.SUPER POMYSŁ:tak: :tak:

6. fusik

fusik Mama 2006/2010

Moim skromnym zdaniem pownn być to miejsce gdzieś w Centrum Polski aby droga była" równa", może jakiś miły zakąterk w okolicach Warszawy, albo Łodzi

7. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Dziewczyny ja wiem ze to daleko dla wielu ale moze Zakopane ? Hmmm chociaz dziewczyny z polnocy mialyby kawal drogi do przebycia...Niech wiec bedzie centrum Polski tylko gdzie konkretnie ???

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

A ja proponuje morze...Bo do centrum to ja mam 1000km...A na polnocy gdzies to ponad 500km...Wiec chyba najsprawiedliwiej by bylo gdzies nad morzem na polnocy...wtedy kazdy mialby podobna trase...A dodam ze bardzooooooooo bym chciala wzniesc toast razem z Wami za nasze dzieciaczki:-D

9. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Każda z nas ma gdzieś bliżej a gdzieś dalej. No i zawsze będzie ktoś, dla kogo będzie daleko. Może jakaś mała ankietka? Bo się inaczej nie połapiemy. Powiedzmy ustalimy kategorie: Polska środkowa, góry, morze, inne, ..... I ustalimy gdzie jest najwięcej chętnych.
    Ja jestem z Warszawy, więc ze względów ogranizacyjnych najbardziej mi pasuje centrum.
    Więc zaczynam:

Centrum Polski - Mamoot, ...

morze - ...

góry - ...

10. reklama
  11. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Centrum Polski - Mamoot, ...

morze - baśka

góry - ...

12. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)